Najlepszy Dzielnicowy 2018 – Janów Podlaski

Ruszył plebiscyt organizowany przez Komendę Miejską Policji w Białej Podlaskiej we współpracy w Portalem Informacyjnym Radio Biper. Jego celem jest wyłonienie najlepszego dzielnicowego powiatu bialskiego. Do 18 września  można głosować na swojego kandydata. 

Plebiscyt na  „Najlepszy Dzielnicowy Powiatu Bialskiego 2018 trwa do północy 18 września bieżącego roku na terenie powiatu bialskiego. Jego celem jest wyłonienie najlepszego dzielnicowego  powiatu bialskiego oraz  najlepszego dzielnicowego dla poszczególnych jednostek (komendy i komisariatów) W tym czasie mieszkańcy powiatu mogą zagłosować na swojego kandydata. Sylwetki dzielnicowych zaprezentowane zostały na stronie portalu Radio Biper. Głosy na wybranego dzielnicowego oddawać można na odpowiedniej stronie portalu Radio Biper.

asp. sztab. Robert Paszkowski

Od 24 lat służy w policji, dzielnicowym jest od 18 lat. Dwa lata pracował w Komendzie Stołecznej Policji w Warszawie w Wydziale Policji Sądowej. Teren, za który odpowiada to rejon służbowy nr 1. Obejmuje on teren całej gminy Leśna. W pracy zawodowej kieruje się dobrem drugiego człowieka oraz chęcią pomocy osobom pokrzywdzonym. Wolny czas najchętniej spędza z żoną i z dziećmi. Interesuje się sportem, szczególnie piłką nożną, lubi nie tylko oglądać dobre mecze, ale także sam gra.

mł. asp. Wojciech Wiszniewski

Służbę w policji pełni od lipca 2007 r. W latach 2007-2011 służbę pełnił w ogniwie patrolowo-interwencyjnym. W 2011 r. awansował na stanowisko dzielnicowego. W latach 2011-2013 r. służbę dzielnicowego pełnił w Komisariacie Policji VII w Gdańsku. W 2013 r. przeniósł się z Gdańska do Janowa Podlaskiego, gdzie został dzielnicowym gminy Janów Podlaski. Odpowiada za rejon służbowy nr 3 tj. teren całej gminy Janów Podlaski.Zanim założyłem mundur trudniłem się różnymi rzeczami pracowałem w restauracji, w serwisie samochodowym, pomagałem rodzicom. Nie żałuję zawodowego wyboru. Co najbardziej podoba mi się w tym zawodzie?- Możliwość rozwoju wbrew temu co niektórzy sądzą . W tej pracy naprawdę można się jeszcze rozwijać. Moja najtrudniejsza interwencja jaka mnie spotkała w okresie ponad 10 letniej służby to zatrzymanie mężczyzny, który zabił swoją żonę po czym zakopał ją w ogródku. Po służbie wolny czas spędzam z rodziną. Mam żonę i troje dzieci. Lubię czytać książki i wędkować.”

mł. asp. Andrzej Dudziuk

W służbie od 2009 roku. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku Bezpieczeństwo Narodowe.  Od początku związany z Komisariatem w Janowie Podlaskim. Początkowo pełnił służbę w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym. Od lutego tego roku zajmuje stanowisko dzielnicowego. Odpowiada za rejon numer 2 tj. teren całej gminy Konstantynów. „Obowiązki służbowe staram wykonywać się najlepiej jak tylko potrafię, żaden z problemów jakimi borykają się mieszkańcy nie pozostaje mi obojętny. Służba jako dzielnicowy przynosi mi ogromną satysfakcję. W wolnym czasie zajmuję się majsterkowaniem oraz sportem”.

st. sierż. Norbert Tymicki

Służbę w Policji rozpoczął 7 lat temu pracując w Zespole Patrolowo Interwencyjnym w Janowie Podlaskim. Od stycznia 2017 roku pracuje jako dzielnicowy gminy Rokitno, jest to rejon nr 4. „W pracy dzielnicowego najwięcej satysfakcji sprawia mi możliwość służenia  radą  i niesienie pomocy potrzebującym obywatelom w rozwiązywaniu ich problemów. Każdy dzień mojej służby niesie  ze sobą nowe wyzwania, co umożliwia mój ciągły rozwój zawodowy.   Wolny czas  najchętniej spędzam z rodziną lub na łonie przyrody łowiąc ryby.”

[poll id=”4″]