Najlepszy Dzielnicowy 2018 – Biała Podlaska

Ruszył plebiscyt organizowany przez Komendę Miejską Policji w Białej Podlaskiej we współpracy w Portalem Informacyjnym Radio Biper. Jego celem jest wyłonienie najlepszego dzielnicowego powiatu bialskiego. Do 18 września  można głosować na swojego kandydata. 

Plebiscyt na  „Najlepszy Dzielnicowy Powiatu Bialskiego 2018 trwa do północy 18 września bieżącego roku na terenie powiatu bialskiego. Jego celem jest wyłonienie najlepszego dzielnicowego  powiatu bialskiego oraz  najlepszego dzielnicowego dla poszczególnych jednostek (komendy i komisariatów) W tym czasie mieszkańcy powiatu mogą zagłosować na swojego kandydata. Sylwetki dzielnicowych zaprezentowane zostały na stronie portalu Radio Biper. Głosy na wybranego dzielnicowego oddawać można na odpowiedniej stronie portalu Radio Biper.

asp. Krzysztof Bancarzewski,

w policji służy od 20 lat. Od sześciu lat pracuje jako dzielnicowy. Rejon nr 7 za który odpowiada obejmuje teren miasta Biała Podlaska  w granicach ulic: od południa linia kolejowa Warszawa – Terespol i ul. Sidorska od skrzyżowania z aleją Tysiąclecia po ul. Kolejową i ul. Kolejowa do skrzyżowania z ul. Łomaską, od zachodu ul. Łomaska od skrzyżowania z ul. Kolejową do rzeki Krzny, od północy linia rzeki Krzny do połączenia z ul. Kąpielową i ul. Sidorską do nr 119A przy ul. Sidorskiej, z tym numerem włącznie. Interesuje się sportem, motoryzacją i muzyką.

st. asp. Robert Kulhawczuk,

w policji służy od 18 lat, a od 2009 roku jest dzielnicowym. Rejon służbowy nr 10, za który odpowiada obejmuje tereny gminy wiejskiej Biała Podlaska położone na południe od linii trasy K-2, część ul. Sidorskiej od nr 120 i 121 oraz ulice pozostające w granicach administracyjnych miasta Biała Podlaska, leżące na wschód od linii rzeki Klukówka, do granic administracyjnych gminy wiejskiej Biała Podlaska. Żonaty, dwoje dzieci. Interesuje się książką, sportem motorowodnym.

asp. szt. Marcin Semeniuk,

w policji pracuje od 2003 roku a na stanowisku dzielnicowego 14 lat. Rejon służbowy nr 2, za który odpowiada obejmuje teren miasta w granicach ulic: od strony południowej ul. Janowska, al. Jana Pawła II do ul. Francuskiej, od zachodu ul. Terebelska do trasy K-2, od północy trasa K-2, od wschodu ul. Francuska do trasy K-2. Żonaty, dwoje dzieci. Interesuje się motoryzacją. Hobby to turystyka rowerowa.

mł. asp. Daniel Zasadzki,

w policji służy od 9 lat, a od ubiegłego roku pracuje jako dzielnicowy Teren za który odpowiada to rejon służbowy nr 3, który obejmuje teren miasta w granicach ulic: od strony południowej ul. Artyleryjska, Piłsudskiego, od zachodu ul. Sitnicka, od północy trasa K-2, od wschodu ul. Terebelska. Interesuje się strzelectwem.

asp. Małgorzata Chazan,

w policji od 10 lat, na stanowisku dzielnicowego 9 lat. Rejon służbowy nr 4 za który odpowiada, obejmuje teren miasta w granicach ulic: od strony południowej ul. Warszawska po teren starego szpitala, włącznie z nim, od zachodu trasa K-2, od północy trasa K-2 i od wschodu ul. Sitnicka przechodząca w ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Artyleryjską i granica starego szpitala przyległa do ul. Reymonta. Hobby to czytanie książek i rozwiązywanie krzyżówek.

st. sierż. Łukasz Panasiuk

Ma 31 lat i od 6 lat służy w policji. Od ubiegłego roku na stanowisku dzielnicowego. Teren za który odpowiada to rejon służbowy nr 5. Obejmuje on teren miasta w granicach ulic: od strony południowej linia kolejowa Warszawa – Terespol, od zachodu do granic administracyjnych miasta, od północy ul. Warszawska po skrzyżowanie z ul. Zamkową i ul. Kolejowa przechodząca w Sidorską do skrzyżowania z al. Tysiąclecia, od wschodu ul. Zamkowa od skrzyżowania z ul. Warszawską w kierunku południowym, ul. Łomaska i aleja Tysiąclecia od skrzyżowania z ul. Sidorską w kierunku dworca kolejowego i włącznie z dworcem. Interesuje się sportem a w szczególności wspinaczką górską.

st. sierż. Sylwester Smoter,

w Policji pracuje od 2013 roku, na stanowisku dzielnicowego od marca tego roku. Rejon służbowy nr 1 za który odpowiada, obejmuje rejon miasta w granicach ulic: od strony południowej rzeka Krzna, od zachodu ul. Zamkowa i Reymonta (bez terenu starego szpitala), od północy ul. Artyleryjska i dalej Janowska, al. Jana Pawła II, od wschodu al. Jana Pawła II do rzeki Krzna. Interesuje się sportem, motoryzacją.

mł. asp. Jarosław Waszczuk,

ma 40 lat, w policji służy od 2000 roku, na stanowisku dzielnicowego od 3 lat. Teren za który odpowiada to rejon służbowy nr 9, który obejmuje teren gminy wiejskiej Biała Podlaska na północ od linii trasy K-2, oraz ulice pozostające w granicach administracyjnych miasta Biała Podlaska położone w całości lub w części na północ od trasy K-2, do granic administracyjnych gminy wiejskiej Biała Podlaska. Interesuje się motoryzacją

 sierż. szt. Renata Burdach

Służbę pełni od 10 lat. Od maja tego roku stawia pierwsze kroki na stanowisku dzielnicowego. Teren za który odpowiada to rejon nr 6. Obejmuje on teren miasta w granicach ulic: od południa i zachodu ulice leżące w granicach administracyjnych miasta, od północy po linię kolejową Warszawa-Terespol, od wschodu po granice administracyjne miasta włącznie z terenem byłego lotniska wojskowego. „Pełniąc służbę w Policji mam możliwość udzielenia pomocy osobom, które jej potrzebują, co daje mi ogromną satysfakcję.”Jest mężatką oraz mamą dwójki dzieci. Pasje poza zawodowe to sport, dobra książka oraz ogrodnictwo.

 asp. sztb. Radosław Macieszczuk,

ma 34 lata, w policji służy od 11 lat a na stanowisku dzielnicowego od 9 lat, żonaty, jedno dziecko. Jako dzielnicowy działa zdecydowanie, konsekwentnie i profesjonalnie. Swoim wsparciem i pomocą służy mieszkańcom Białej Podlaskiej rejonu nr 8. Jest to teren miasta w granicach ulic od południa ul. Sidorska, od zachodu ul. Kolejowa od skrzyżowania z ul. Sidorską do rzeki Krzna oraz aleja Jana Pawła II i ul. Francuska od skrzyżowania z al. Jana Pawła II do trasy K-2, od północy trasa K-2, od wschodu rzeka Klukówka. Każde zgłoszenie traktuje z należytą powagą i nie pozostaje obojętny krzywdę innych. W czasie wolnym interesuje się historią, sportem i dobrą książką.

[poll id=”3″]