Reklama

Bialska Liga Szóstek piłkarskich (BLSP) - Aktualności

19_08 d blsp 27 sierpnia

BLSP: Drugi dzień kopią szóstki (galeria)

Za nami kolejne mecze pierwszej kolejki spotkań w ramach Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Rozegrane zostały we wtorek 27 sierpnia 2019 roku, drużyny I ligi grały na boisku przy ul. Akademickiej, natomiast ekipy II ligi swoje spotkania rozgrywały na boisku przy ul. Zygmunta Augusta 2 w Białej Podlaskiej i tak już zostanie przez całą ligę. Oto wyniki meczy drugiego dnia rozgrywek i opinie kapitanów po pierwszych spotkaniach ich drużyn.

Więcej »
19_08 d blsp 26 sierpnia

BLSP: Pierwsze mecze za nami (galeria)

Za nami pierwsze mecze pierwszej kolejki spotkań w ramach Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Rozegrane zostały w poniedziałek 26 sierpnia 2019 roku, drużyny I ligi grały na boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Akademickiej, natomiast ekipy II Ligi swoje spotkania rozgrywały na boisku Zespołu Szkół w Białej Podlaskiej ul. Z. Augusta 2 w Białej Podlaskiej i tak już zostanie przez całą ligę. Oto wyniki pierwszych meczy i opinie kapitanów po pierwszych spotkaniach.

Więcej »
19 08bpszostki_pilka nozna

Biała Podlaska: BLSP „Bialska Liga Szóstek Piłkarskich” pod patronatem Radio Biper (film)

„Zarząd oraz Rada Ligi BLSP składają podziękowania Panu Rafałowi Kozakowi za współpracę i obsługę medialną podczas sezonu 2018/2019 życząc jednocześnie powodzenia i sukcesów w najbliższych latach.” Komunikat takiej treści pojawił się na oficjalnym Fanpage BLSP. Tym samym rozmowy jakie podjął Zarząd z Radio Biper nabierają realnych kształtów. Od nowego sezonu zapewniamy rozgrywkom obsługę medialną. To dla nas wielkie wyzwanie i zupełnie nowe doświadczenie. Liczymy na dobre rady, współpracę i wyrozumienie. Pierwsze mecze już 26 sierpnia. Bliższe informacje już wkrótce.

Więcej »

Aktualne wyniki ligi na stronie BLSP:

Reklama