Reklama

Reklama

13. Rajd rowerowy im. J. I. Kraszewskiego z Białej Podlaskiej do Romanowa (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 18 czerwca 2023
, godz. 09:00
Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Białej Podlaskiej zapraszają do udziału w 13. Rajdzie rowerowym im. J. I. Kraszewskiego z Białej Podlaskiej do Romanowa, który odbędzie się 18 czerwca o godz. 9:00. Uczestnicy rajdu wezmą udział we wspólnej rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski.

Posłuchaj ważnego spotu:

Udział w Rajdzie Rowerowym im. J. I. Kraszewskiego z Białej Podlaskiej do Romanowa to sposób na łączenie aktywnego spędzania czasu ze zwiedzaniem miejsc związanych z pisarzem. Wydarzenie wpisuje się we wspólną rywalizację Miasta Biała Podlaska o Puchar Rowerowej Stolicy Polski – projekt promującym zdrowy styl życia poprzez aktywność rowerową.

Szczegółowe informacje oraz zapisy udziału w rajdzie: Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Białej Podlaskiej, plac Wolności 10.

Rozpoczęcie rajdu o godz. 9:00 na placu Wolności w Białej Podlaskiej. Trasa obejmie: Ortel Królewski – Łomazy – Rossosz – Wisznice – Romanów, Muzeum J.I. Kraszewskiego. Na miejscu przewidziano zwiedzanie muzeum oraz koncert Kapeli Ludowej Podlasiacy BCK.

materiał: BCK Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama