Reklama

Reklama

Pomaganie masz we krwi – AWF oddaje krew (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 6 czerwca 2023
, godz. 09:00
Rada Samorządu Studentów AWF Biała Podlaska zaprasza do udziału w akcji "AWF oddaje krew", która odbędzie się 6 czerwca w godz. 9:00-13:00 przy hali sportowej uczelni.

Posłuchaj ważnego spotu:

Rada Samorządu Studentów wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie cyklicznie już od dawna organizuje dla studentów oraz pracowników uczelni AWF terenowe zbiórki krwi. Na ostatniej zbiórce krwi udało im się pobić rekord i zebrać największą ilość dawców pierwszorazowych podczas akcji terenowego poboru krwi, dlatego tym razem przygotowali coś specjalnego.

Zapraszają wszystkich studentów, pracowników i członków społeczności akademickiej do udziału w pierwszej w historii stacjonarnej zbiórce krwi na uczelni. Ta wyjątkowa inicjatywa ma na celu wspieranie lokalnych potrzeb medycznych i zapewnienie niezbędnej krwi dla osób, które jej najbardziej potrzebują.

Każdy, kto odda krew podczas akcji, otrzyma fantastyczne gadżety RCKiK, AWF, Numazu Sushi, SFD Biała Podlaska jako wyraz wdzięczności za szlachetne działanie. W ramach dodatkowego wsparcia dla dawców krwi, każdy otrzyma również dwa dni zwolnienia z zajęć. – To małe wyróżnienie dla Waszej bezinteresownej ofiary, która może mieć ogromny wpływ na życie innych – podkreślają organizatorzy akcji. – Dołączcie do nas, aby stworzyć historię naszej uczelni jako miejsca, gdzie troska o drugiego człowieka jest wpisana w nasze DNA. Podejmijcie wyzwanie i oddajcie krew, aby pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Szczegóły akcji na stronie:
AWF oddaje krew <<==>> LINK

 

materiał: Piotr Skwierczyński, Rada Samorządu Studentów AWF Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama