Reklama

Reklama

Festiwal „Kultura bez Granic” z wielkimi gwiazdami! (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 1 lipca 2023
, godz. 00:00
Gminne Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach zaprasza już dziś do udziału w osiemnastej edycji Festiwalu "Kultura bez Granic", który odbędzie się w sobotę 1 lipca 2023r. roku na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku w Kobylanach. Gwiazdą wieczoru tegorocznej odsłony będzie grupa Varius Manx & Kasia Stankiewicz.

Posłuchaj ważnego spotu:

Na scenie w Kobylanach wystąpi także zespół Róże Europy świętujący w tym roku 40-lecie istnienia. Ponadto dla młodego pokolenia zaśpiewa Kubańczyk – polski raper, producent i autor tekstów. Usłyszymy także zespoły instrumentalno-wokalne Południowego Podlasia oraz lokalne działające pod skrzydłami Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach.

Od lat „Kultura bez Granic”, jako jedno z największych przedsięwzięć wschodniej części naszego regionu cieszy się ogromną popularnością, nie tylko ze względu na swoją rangę, ale przede wszystkim dzięki różnorodności kulturowej, którą na scenie prezentują zespoły muzyczne, a poza nią artyści chałupnictwa. Na tegorocznym festiwalu nie zabraknie artystów prezentujących malarstwo, rzeźbę, czy też haft. Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Terespol rozbudzą zmysły i podniebienia regionalnymi potrawami. Będzie również okazja do promocji lokalnych firm i przedsiębiorców.

Więcej szczegółów już niebawem!

 

materiał: Gminne Centrum Kultury Gmina Terespol
tekst: Mariusz Siwagow GCK / Leszek Niedaleki
grafika: musicart.pl
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama