Reklama

Reklama

Zabawa, warsztaty, konkursy i cyrk Fokus – taka Majówka tylko w Międzylesiu! (galeria)

28 maja Wójt Gminy Tuczna oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzylesiu zaprosili wszystkich chętnych na Integracyjną Majówkę, podczas której każdy - i mały i duży - znalazł coś dla siebie. Słoneczna pogoda i mnóstwo atrakcji zagwarantowały świetną frekwencję i doskonałą zabawę.

Posłuchaj ważnego spotu:

W programie wydarzenia znalazły się m.in. występy artystyczne, nauka tańca, konkursy, kiermasz i warsztaty artystyczne, mała gastronomia, koncert i pokazy cyrkowe grupy Fokus.

Przed publicznością wystąpili uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzylesiu, którzy zaprezentowali bajkę „Koszałki Opałki”, a grupa Taekwon-Do TKD VIRTUS zaprosiła na pokaz walk. Zebrani wzięli udział w nauce tańca toca-toca, a z koncertem wystąpił Janusz Pruniewicz.

Znawcy Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzylesiu mogli wykazać się swoja wiedzą o placówce w ciekawym konkursie, a szczęściarze losowali fanty w loterii. Całości atrakcji dopełnił kiermasz i warsztaty artystyczne, mała gastronomia przygotowana przez „Wspólną Chatę” i dmuchany plac zabaw.

Kulminacyjnym punktem imprezy były występy Cyrku Fokus o godzinie 17:00.

 

materiał: Radio Biper Gmina Tuczna
zdjęcia: Jerzy Gzara
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama