Reklama

Reklama

Społeczność SP nr 3 im. M. Konopnickiej świętowała Dzień Patrona (film) (galeria)

26 maja społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej świętowała Dzień Patrona. Uroczystość była okazją do wspomnienia sylwetki i twórczości poetki, a także wręczenia nagród finalistom szkolnych konkursów.

Posłuchaj ważnego spotu:

Uroczystość uświetnili swoją obecnością m.in. przedstawiciele miejskiego samorządu oraz jednostek i instytucji z terenu miasta Biała Podlaska. Przybyli mieli przyjemność obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez uczniów i nauczycieli placówki.

Świętowaliśmy dziś ważną dla naszej szkoły uroczystość, Dzień Patrona. Patronem jest Maria Konopnicka. Podczas uroczystości rozwiązaliśmy konkursy poświęcone naszej patronce zorganizowane pod patronatem prezydenta miasta Biała Podlaska. Rozdaliśmy również dyplom finalisty przedmiotowego konkursu z języka polskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty – wyjaśnia dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej Barbara Wojarnik.

Jak zauważa dyrektor szkoły, Dzień Patrona to święto bardzo osobliwe. – W formułę tego święta wpisuje się spotkanie z drugim człowiekiem, które bardzo cenimy. Świetne jest to, że nauczyciele naszej szkoły potrafią połączyć młodzież, dzieciaki, rodziców oraz własną pracę nauczycielską.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama