Reklama

Biała Podlaska: CIS proponuje Coś Słodkiego

Centrum Integracji Społecznej w Białej Podlaskiej, prowadzone przez Caritas Diecezji Siedleckiej, zaprasza do odwiedzenia tamtejszego nowego sklepu „Coś Słodkiego” przy ul. Warszawskiej 4. Zastąpił on, cieszący się sporym zainteresowaniem, sklep „Smaki Ukrainy”. Zakupując towary można wesprzeć działalność jednostki, która przyucza do zawodu osoby bezrobotne.

Cieszymy się, że teraz możemy zaoferować klientom konsumpcję na miejscu, co jest atutem nowego miejsca na mapie naszego miasta. Sklep „Coś Słodkiego” zaczął działać z końcem kwietnia 2023 r. Oprócz lokalizacji i nazwy, zmienił się też asortymentmówi Andrzej Hojna, kierownik Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej.

W rozszerzonej ofercie znajdują się: świeże ciasta na wagę, kawa, herbata – na miejscu lub na wynos, a także pierogi i pielmieni (pakowane próżniowo) i inne specjały, znajdujące się na „półce ukraińskiej”.

Przypomnijmy, że Centrum prowadzi również sklep na Oddziale Onkologii Klinicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej, a w niedalekiej przyszłości również przy ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej.

Centrum Integracji Społecznej w Białej Podlaskiej, działające od stycznia 2014 r., zajmuje się reintegracją zawodową i społeczną uczestników, skupionych w 5 sekcjach zawodowych. Aktywizuje zawodowo osoby długotrwale bezrobotne, w trudnej sytuacji życiowej, potrzebujące wsparcia. Wspiera poprzez warsztaty podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz szkolenia, których celem jest reintegracja społeczna i nabywanie umiejętności poruszania się po rynku pracy.

materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst i zdjęcia: Anna Nowińska Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama