Reklama

Puchar Tymbarku ponownie w Międzyrzecu Podlaskim

Termin wydarzenia: 19 maja 2023
, godz. 09:30
Miasto Międzyrzec Podlaski po raz kolejny będzie gościło na swoim stadionie zawodników turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Finał wojewódzki zaplanowano na maj.

Według założeń turniejowych do rywalizacji mogą przystąpić wyłącznie drużyny szkolne dziewcząt i chłopców, w trzech kategoriach wiekowych: do 8, 10 i 12 lat. Na stadionie miejskim Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim spotkają się uczestnicy turnieju wojewódzkiego, natomiast najlepsi pojadą na rozgrywki finałowe na Stadion PGE Narodowy do Warszawy.

W spotkaniu organizacyjnym, które odbyło się na początku kwietnia, uczestniczyli burmistrz Zbigniew Kot, prezes LZPN Zbigniew Bartnik oraz koordynatorzy turnieju Anatol Obuch i Kamil Biegaj, wiadomo, że finał wojewódzki w Międzyrzecu Podlaskim odbędzie się w dniach 18-19 maja.

Warto dodać, że województwo lubelskie przoduje w zakresie zainteresowania ogólnopolskim turniejem „O Puchar Tymbarku” – zgłoszono 655 drużyn chłopięcych i 266 drużyn dziewczęcych.

Powróćmy wspomnieniem do ubiegłorocznego turnieju w Międzyrzecu Podlaskim:
Międzyrzec: Finały wojewódzkie Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” (film) (galeria) <<==>> LINK

 

materiał, zdjęcie: UM Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama