Reklama

Liga Mistrzów transmisje online i tv, mecze na żywo. Gdzie oglądać?

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportowa w Polsce. Zainteresowanie futbolem jest ogromne, a kibice śledzą mecze zarówno reprezentacji narodowych, jak i klubów piłkarskich. Liga Mistrzów UEFA to najbardziej prestiżowe, międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłki nożnej w Europie. Co roku o triumf w Champions League walczą najlepsze zespoły na Starym Kontynencie, natomiast potężne grono fanów ogląda transmisje na żywo. Dziś przyjrzymy się gdzie oglądać Ligę Mistrzów.

Liga Mistrzów transmisje online i tv, mecze na żywo. Gdzie oglądać?

Większość kibiców w Polsce poszukuje odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać Ligę Mistrzów? Niestety nie każdy ma możliwość pojawić się na meczu swojej ulubionej drużyny, dlatego z pomocą przychodzą transmisje na żywo. W Polsce prawa telewizyjne do wszystkich meczów Champions League nabyła Telewizja Polsat, która będzie transmitować pojedynki, aż do zakończenia sezonu 2023/2024. Aby zapewnić sobie możliwość oglądania wszystkich transmisji Ligi Mistrzów w TV, należy zaopatrzyć się w kanały Polsat Sport Premium. Telewizja Polsat zadedykowała swoim klientom: Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6. Transmisje TV z meczów Ligi Mistrzów zapewnia także Telewizja Polska, która w każdej kolejce pokazuje jeden najciekawszy mecz w TVP Sport. W TVP Sport kibice obejrzą także magazyn skrótów Ligi Mistrzów.

Transmisje TV to nie jedyna szansa na obejrzenie wszystkich meczów Ligi Mistrzów. W ostatnich latach popularne stały się serwisy streamingowe. Telewizja Polsat udostępnia klientom mecze Ligi Mistrzów online, za sprawą Polsat Box Go. Polsat Box Go świetnie sprawdzi się w podróży, ponieważ do oglądania meczów w serwisie Polsat Box wystarczy wyłącznie urządzenie mobilne z dostępem do Internetu. Warto podkreślić, że Polsat Box Go oferuje transmisje Champions League poprzez stronę internetową platformy Polsat Box Go, ale także przez aplikację mobilną Polsat Box Go.

Mecze Ligi Mistrzów udostępniane przez Telewizję Polską kibice także znajdą na swoich urządzeniach mobilnych. Piłkarskie pojedynki transmitowane w TVP Sport kibice mogą oglądać na stronie internetowej TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Czy można oglądać Ligę Mistrzów za darmo?

Spotkania Ligi Mistrzów w Polsce można oglądać za darmo. Takie rozwiązanie zapewnia Telewizja Polska, która w każdej kolejce transmituje jeden mecz. Transmisje można oglądać w TVP Sport, na stronie internetowej TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Darmowe transmisje Ligi Mistrzów online?

Jak już wcześniej zaznaczyliśmy prawo do pokazywania meczów Ligi Mistrzów, ma także Telewizja Polska, która udostępnia jeden mecz Ligi Mistrzów UEFA w każdej kolejce. Spotkanie oprócz kanału TVP Sport można obejrzeć za darmo także w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na stronie internetowej TVP Sport.

Liga Mistrzów transmisja w tv i online

Rozgrywki Champions League kibice w Polsce obejrzą na kanałach Polsat Sport Premium. Ponadto prawo do wybranych meczów Ligi Mistrzów (jeden w każdej kolejce) ma Telewizja Polska. Z kolei stream online ze wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA jest dostępny w serwisie Polsat Box Go, natomiast wspomniane mecze Ligi Mistrzów transmitowane przez TVP także na stronie internetowej TVP Sport i aplikacji mobilnej sportowego kanału Telewizji Polskiej.
Więcej na temat – gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów przeczytacie tutajhttps://betomania.pl/liga-mistrzow-gdzie-ogladac-mecze-na-zywo/.

Liga Mistrzów transmisje online w Ipla TV (Polsat Box Go)

Świetnym rozwiązaniem, które coraz częściej doceniają kibice piłki nożnej oraz fani meczów Ligi Mistrzów UEFA jest stream online. Oglądać mecze Ligi Mistrzów można na specjalnej platformie w serwisie Polsat Box Go. To rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ spotkania Champions League można śledzić za pomocą urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu. Wykup pakiet, pobierz aplikację Polsat Box Go i oglądaj Ligę Mistrzów UEFA w każdej chwili!

opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama