Reklama

Wypadek w Horbowie Kolonii. Skręcając w lewo zderzył się z ciężarówką

59 latek kierując Audi nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem ciężarowym marki Daff, w wyniku czego doprowadził do zderzenia się pojazdów. Wszystko miało miejsce wczoraj po południu na krajowej dwójce w miejscowości Horbów Kolonia. Kierujący samochodem osobowym z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę na drodze!

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 16.00 na krajowej dwójce w miejscowości Horbów Kolonia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Audi skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu ciężarowym Daff-em. W wyniku zderzenia kierujący ciężarówką wjechał do rowu.

Jak ustalono, pojazdem osobowym kierował 59-letni mieszkaniec gminy gm. Zalesie, natomiast za kierownicą samochodu ciężarowego siedział 54-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca Audi. Od mężczyzny pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Teraz wyjaśniamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze przypominając, że nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama