Reklama

Roomba iRobot – który odkurzacz bezprzewodowy do 2500 zł wybrać?

Odkurzacze iRobot zrewolucjonizowały sposób robienia porządków w domu. Możesz w tym czasie zająć się innymi czynnościami, bo robot sprząta sam! Jeszcze kilka lat temu zaawansowane funkcje, takie jak harmonogram sprzątania lub wirtualne ściany były dostępne tylko dla najdroższych modeli. Dzisiaj nawet w podstawowych urządzeniach znajdziesz innowacyjne rozwiązania, które znacząco ułatwiają dbanie o ład w przestrzeni wokół ciebie. Na jaki model warto postawić, mając 2500 zł? Pora przyjrzeć się najciekawszym propozycjom!

Robot sprzątający – jak wybrać najlepszy model?

Warto zaznaczyć, że dzisiaj roboty sprzątające znajdziesz w ofercie wielu marek. Ciągle jednak jednymi z najchętniej wybieranych sprzętów są odkurzacze Roomba, które produkuje wyspecjalizowana w tym firma iRobot. To gwarancja wysokiej jakości, wynikającej z wielu lat doświadczenia na rynku. Zwykle najważniejsze innowacje w całej kategorii produktowej jako pierwsze znalazły zastosowanie w sprzętach właśnie tego producenta.

Na co zwrócić uwagę, wybierając robot sprzątający? Podobnie jak przy innych sprzętach do domu, warto poświęcić trochę czasu na uważną lekturę specyfikacji technicznej, porównując poszczególne elementy w urządzeniach, które wpadły ci w oko. Przeanalizuj dokładnie:

 • funkcje robota – odkurzanie lub odkurzanie i mopowanie;
 • głośność pracy;
 • wbudowane czujniki;
 • możliwość personalizacji ustawień sprzątania;
 • łatwe sterowanie – za pomocą aplikacji lub komend głosowych;
 • czas ładowania baterii;
 • zabezpieczenia;
 • automatyczny powrót do stacji dokującej;
 • sprzątanie w oparciu o harmonogramy.

Mając na uwadze powyższe elementy, łatwiej będzie wybrać najlepszy model odkurzacza, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Jaki odkurzacz kupić, dysponując budżetem 2500? Pora przyjrzeć się najciekawszym propozycjom!

Polecane modele do 2500 zł – iRobot Roomba

Najnowocześniejsze modele iRobot kupisz za ponad 4000 zł. Jednak mając mniejszą kwotę, na przykład 2500 zł, możesz wybierać spośród wielu odkurzaczy, które mogą okazać się świetną inwestycją! Zobacz, które warto wybrać.

 • iROBOT Roomba i5+ (i565840) – sprzęt, który pozwala zapomnieć o sprzątaniu na 60 dni! Po zakończonym programie odkurzacz sam wraca do stacji Clean Base, gdzie opróżnia swój pojemnik na brud. Tobie zostaje wymiana worków co dwa miesiące. Urządzenie tworzy mapy i precyzyjnie nawiguje, starannie odkurza też w narożnikach i miejscach trudno dostępnych. Automatycznie współpracuje z robotem mopującym Braava jet® m6. Odkurzaczem możesz sterować za pomocą aplikacji lub komend głosowych.
 • iROBOT Roomba i5 (i515840) – urządzenie wyposażone m.in. w czujnik kurzu, który automatycznie wykrywa zabrudzoną powierzchnię i na niej koncentruje swoją pracę. Współpracuje automatycznie z robotem mopującym Braava jet® m6, skurczenie usuwa sierść i włosy zwierząt. Możesz łatwo sterować robotem dzięki aplikacji, a także korzystać z poleceń głosowych.
 • iROBOT Roomba i7 (i7158) – model, który nie tylko dokładnie sprząta, ale również uczy się nowych funkcji! Z kolejnymi aktualizacjami rozwijane są możliwości tego modelu. Precyzyjnie sprząta w narożnikach i przy krawędziach, wykrywa brud i koncentruje tam swoją pracę. Podobnie jak pozostałe wymienione sprzęty, automatycznie współpracuje z robotem mopującym Braava jet® m6. Tutaj także możesz korzystać z aplikacji mobilnej lub sterowania głosowego.

Odkurzacze automatyczne iRobot Roomba w sklepie MediaMarkt cieszą się dużą popularnością i zbierają pozytywne recenzje użytkowników. To inwestycja, która szybko się zwróci i sprawi, że odkurzanie przestanie być uciążliwym obowiązkiem.

materiał: partner wydawniczy
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama