Reklama

Kiljański & Cisło. Dzień Kobiet w gminie Wisznice (film) (galeria)

Z okazji Dnia Kobiet panie z gminy Wisznice miały okazję spotkać się wspólnie na koncercie "Prócz Ciebie, nic...", podczas którego o muzyczne doznania zadbali piosenkarz Krzysztof Kiljański i akompaniujący mu Witold Cisło. Wydarzenie było również okazją do nagrodzenia członkiń KGW Wygoda za ich działalność i zaangażowanie w wielu sferach gminnego życia społecznego.

Spotkanie odbyło się w dniu 10 marca w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury i Oświaty w Wisznicach. Podczas koncertu muzycy Krzysztof Kijański i Witold Cisło zaprezentowali utwory z wspólnej płyty „In the room”.

W trakcie spotkania wójt Piotr Dragan złożył przybyłym paniom życzenia z okazji Dnia Kobiet, jak również wręczył członkiniom Koła Gospodyń Wiejskich z Wygody okolicznościowy dyplom jako podziękowanie za wyjątkowo efektywną działalność. „Zostałyśmy docenione za nasz wkład w pomoc uchodźcom z Ukrainy, przygotowanie stoiska na Dożynkach Powiatowych oraz lokalną aktywność społeczną na wielu płaszczyznach. Serdecznie dziękujemy za przyznaną nagrodę i obiecujemy nie zwalniać tempa i działać dalej, aby, jak powiedział pan wójt, piękne ideały polskiej tradycji były ciągle żywe i godne kontynuowania.” – czytamy na profilu społecznościowym KGW Wygoda.

 

 

materiał: Radio Biper Gmina Wisznice
zdjęcia: Krzysztof Lewczuk
film: Krzysztof Lewczuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama