Reklama

Mariusz Matera zaśpiewał mieszkankom gminy Rokitna podczas ich wyjątkowego święta (film) (galeria)

Gmina Rokitno zaserwowała swoim mieszkankom na Dzień Kobiet muzyczny wieczór, podczas którego wystąpił z koncertem wokalista zespołu VOX Mariusz Matera.

W trakcie Gminnego Dnia Kobiet pod hasłem „Kobieta ponad wszystko…”, który odbył się 8 marca w siedzibie Gminnej Instytucji Kultury, przybyłe panie mogły nie tylko wysłuchać najpiękniejszych piosenek o miłości i kobietach w wykonaniu Mariusza Matery, ale też skorzystać z przygotowanych stoisk kosmetycznych i biżuteryjnych.

Korzystając z okazji życzenia mieszkankom gminy złożył wójt Jacek Szewczuk. – To wydarzenie cykliczne i bardzo się cieszę, że tyle pań przyszło. Mieliśmy dziś koncert Mariusza Matery z zespołu VOX. Bije od tego artysty ogromna energia. Myślę, że ten koncert był cudowny, że się wszystkim podobało i wszyscy dobrze się bawili – mówił włodarz.

Spotkanie uatrakcyjniło również losowanie nagród „50 prezentów na 50 lat Gminy Rokitno” przygotowanych przez organizatorów i sponsorów wydarzenia. Uczestnicy imprezy mogli również wykonać pamiątkowe zdjęcia z wokalistą.

 

materiał: Radio Biper Gmina Rokitno
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
film: Gwalbert Krzewicki / Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama