Reklama

„Będziesz moją damą”. Janowski Dzień Kobiet na rockowo (film) (galeria)

Gmina Janów Podlaski zaprosiła swoje panie na wyjątkowe obchody Dnia Kobiet, który uświetnił swoim koncertem "Będziesz moją Damą" zespół COTOTU. Redakcja Radia Biper objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Wspólny wieczór panie z gminy Janów Podlaski spędziły w dniu 5 marca w sali kinowej Gminnego Ośrodka Kultury. To tutaj ze sceny popłynęły najserdeczniejsze życzenia od władz gminy, a muzyczny upominek zaoferował zespół COTOTU w składzie:
Wiktoria Niewęgłowska
Piotr Kulicki
Piotr Mincewicz
Tomasz Łukaszuk
Wojciech Kołodziuk

Ten dzień jest wyjątkowy. Jak każdy w roku, ale wyjątkowy też z innego powodu. Świętujemy dziś Dzień Kobiet. Trochę wcześniej, ale to po to, by nasze panie mogły świętować ten dzień kilka dni dłużej, bo na to zasługujecie – mówiła dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Renata Kaczmarek.

Zanim ze sceny popłynęły muzyczne laurki dla pań, kilka słów do zgromadzonych skierował włodarz gminy. – Cieszę się, że po raz kolejny możemy spotkać się na tak pięknej uroczystości. Życzę paniom dużo zdrowia, spokoju, uśmiechu na co dzień, zadowolenia z mężów, dzieci, wnuków i prawnuków, pomyślności w życiu osobistym i sukcesów w życiu zawodowym. Życzę po prostu spełnienia marzeń – winszował wójt Leszek Chwedczuk w towarzystwie przewodniczącego rady gminy Stanisława Żmudzińskiego-Caruka.

 

 

materiał: Radio Biper Gmina Janów Podlaski
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk
film: Mariusz Maksymiuk / Krzysztof Lewczuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama