Reklama

Siedlce: Zapewniają gorący posiłek

Osoby chore, starsze, samotne, niepełnosprawne i pozostali mieszkańcy Siedlec, którzy własnym staraniem nie mogą zapewnić sobie posiłku, mogą liczyć na wsparcie żywnościowe. Gorące posiłki wydawane są przy ul. Świętojańskiej 4 w Siedlcach, po otrzymaniu decyzji z siedleckiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Pomoc kierowana jest do mieszkańców Miasta Siedlce, którzy własnym staraniem nie mogą zapewnić sobie ciepłego posiłku. Do otrzymania posiłku upoważnia decyzja administracyjna wydana przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Siedlcach – mówi Agata Ługowska, kierownik Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach.

Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej realizuje od stycznia 2023 r. zadanie publiczne powierzone przez Prezydenta Miasta Siedlce pod nazwą „Zapewnienie pomocy w postaci gorącego posiłku osobom, które własnym staraniem nie mogą go sobie zapewnić”.

Obiady wydawane są przy ul. Świętojańskiej 4 w Siedlcach od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-14:00. Przygotowują je pracownicy sekcji gastronomicznej CIS CDS w Siedlcach.

Realizacja zadania publicznego finansowana jest z dotacji otrzymanej od Miasta Siedlce.


materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst i zdjęcia: Anna Nowińska Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama