Reklama

Reklama

Międzyrzec Podlaski: Bieg tropem wilczym (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 5 marca 2023
, godz. 12:00
Starostwo Powiatowe i Miasto Międzyrzec Podlaski zapraszają do udziału w XI edycji ogólnopolskiej imprezy sportowej ”Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” na symbolicznym dystansie 1963 metrów. Impreza rozpocznie się 5 marca o godz. 12:00 w Międzyrzecu Podlaskim.

Posłuchaj ważnego spotu:

Uczestnicy biegu wystartują o godz. 12:15 ul. Kościelna przy muralu Żołnierzy „Wyklętych”. Symboliczny dystans to rok śmierci ostatniego Żołnierza Niezłomnego, który poległ w walce czynnej – Józefa Franczaka pseud. Lalek. Bieg zyskał miano honorowego i jest najpopularniejszym dystansem.

Zapisy imienne prowadzone są w formie zgłoszenia telefonicznego pod nr 83 371 20 15 do wyczerpania limitu miejsc (120 osób). Udział w biegu jest bezpłatny. W biegu mogą uczestniczyć wszyscy zdolni do przebiegnięcia tego dystansu: dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy. Mile widziane są rodziny. Organizator zapewnia opiekę medyczną. Na pasjonatów tego biegania czeka pakiet startowy, który będzie zawierał między innymi unikatową koszulkę z bohaterami XI edycji Biegu Tropem Wilczym i okolicznościowy medal.

O godzinie 11.00 nastąpi otwarcie Biura Zawodów, które będzie mieściło się w obiektach Zespołu Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim, ul. Warszawska 30. Tam odbędzie się weryfikacja uczestników oraz wydawanie pakietów startowych.

 

materiał: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama