Reklama

Reklama

Maturzyści z bialskiego Ekonomika bawili się na swoim wielkim balu (film) (galeria)

Bal studniówkowy to przede wszystkim niezapomniane chwile, które na długo pozostają w pamięci jego uczestników. Maturzyści bialskiego Ekonomika postanowili spędzić ten wieczór w wyjątkowych przestrzeniach Zamku Janów Podlaski. Zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej i galerii zdjęć z wydarzenia.

Posłuchaj ważnego spotu:

Studniówka uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej odbyła się w dniu 4 lutego w Zamku Janów Podlaski. Tego dnia przyszłym maturzystom towarzyszył włodarz miasta, który w swoim wystąpieniu podkreślił znaczenie szkoły i złożył balowiczom życzenia na przyszłość. – Życzę wam, by w tej waszej przyszłej dorosłej drodze życia nie zabrakło siły i mądrej, asertywnej pewności siebie płynącej z faktu ukończenia wspaniałej szkoły, zdobycia bardzo dobrych doświadczeń, przeżycia najlepszych emocji oraz możliwości czerpania z wiedzy i doświadczenia. Niech nie zabraknie chwil tak dostojnych, jak te dzisiejsze – mówił prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk. – Jestem dumny, że jestem waszym dyrektorem i nauczycielem. Życzę wam, by ta noc była niepowtarzalna, abyście pamiętali ją do końca życia – dodał dyrektor szkoły Ireneusz Długołęcki. – Jesteśmy niepowtarzalną szkołą, bo wy jesteście niepowtarzalni.

Młodzież rozpoczęła swój wielki bal polonezem, którego zapis filmowy znajdziecie Państwo w poniższej relacji z wydarzenia.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Bartek Sawa Sawicki
film: Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama