Reklama

Lider kabaretu Neo-Nówka Roman Żurek wystąpi dwukrotnie w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 11 lutego 2023
, godz. 19:00
Roman Żurek, twórca i autor tekstów znakomitego kabaretu Neo-Nówka, wystąpi w Białej Podlaskiej w sobotę 11 lutego. I to dwukrotnie, gdyż po wyprzedaniu wszystkich biletów na godz. 19:00 swój solowy program „Tapioka” zaprezentuje także o godz. 16:00.

Grany od niedawna program, będący mieszanką stand upu, satyry i komedii, zbiera bardzo wysokie oceny, na równi z kultowym skeczem „Niebo” czy oglądaną na YouTube przez miliony Polaków „Wigilią 2022” Neo-Nówki.

Roman Żurek wystąpi w auli Akademii Bialskiej przy ul. Sidorskiej 95/97. Jak zapowiada, zaprezentuje niebanalne i bezkompromisowe poczucie humoru, mnóstwo dystansu do siebie, ponadto trafne obserwacje i opowieści zmuszające do przemyśleń.

Bilety w cenie 90 i 110 zł można nabyć na biletyna.pl lub po wcześniejszej rezerwacji (również na fakturę) pod nr. tel. 503 006 868. Sugerujemy, że mogą one stanowić przyśpieszony prezent na Walentynki. Wszyscy rezerwujący telefonicznie, zgodnie z sugestią lidera Neo-Nówki, będą mieli zagwarantowany zakup biletu na nowy program tego kabaretu, zatytułowany „Tradycje polskie”, który w Białej Podlaskiej będzie można zobaczyć na początku przyszłego roku.

 

materiał, tekst: Roman Laszuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama