Reklama

Biała Podlaska: Nie patrząc na niesprawny tłumik swojego BMW wyjechał zrelaksować się na miasto…

Mandatem w wysokości 1000 złotych zakończyła się kontrola drogowa 27-letniego bialczanina. Wczoraj późnym wieczorem kierowca osobowego BMW „podróżował” ulicami miasta z niesprawnym tłumikiem. W związku ze stanem technicznym auta, policjanci ukarali mężczyznę, zatrzymali też nieodpowiedzialnemu kierowcy dowód rejestracyjny.

Wczoraj przed godziną 23.00 operacyjni zwalczający na co dzień przestępczość przeciwko mieniu zatrzymali na krajowej dwójce kierowcę BMW. Powodem interwencji policjantów były skargi mieszkańców na hałasujące w tym rejonie auta. Na miejsce wezwany został patrol bialskiej drogówki.

W takcie kontroli policjanci ustalili, że za kierownicą auta siedział 27-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna był trzeźwy, jednak BMW, którym podróżował miało niesprawny tłumik. 27-latek tłumaczył, że samochód popsuł się tego dnia, jednak on wyjechał na miasto, żeby się zrelaksować…. Nie myślał przy tym o relaksie mieszkańców okolicznych domów.

Mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 1000 złotych. Dodatkowo policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny BMW, z uwagi na stan techniczny pojazdu.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama