Reklama

Reklama

Małaszewicze: Dzień Babci i Dziadka

Dni Babci i Dziadka w Polsce obchodzone są 21 i 22 stycznia. Świętowanie ich jest najprawdopodobniej tradycją, wpisaną w kalendarz uroczystości we wszystkich przedszkolach. Celebrowane są na mnóstwo sposobów, bo przecież tworzą wspaniałą okazję, by wnuczęta przygotowały bliskim coś szczególnego, niepowtarzalnego, prosto z serca... Nie dziwi zatem radość, z jaką przedszkolaki z Małaszewicz szykowały swoje występy oraz upominki dla wyjątkowych gości. Nie dziwi też zaangażowanie rodziców, którzy włączyli się w przygotowania dekoracji i strojów swoim pociechom. A wszystko po to, by uczcić niezastąpione babcie i ukochanych dziadków.

Posłuchaj ważnego spotu:

Tym razem wielkie święto babć i dziadków w Zespole Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach obchodziliśmy nieco wcześniej, bo trzynastego stycznia. Odbyło się ono w kolorowej scenerii, pełnej kwiatów, motyli i innych owadów. Uroczystość odbyła się pod hasłem „Ogród miłości wyrasta w sercach babci i dziadka”. Mali artyści w bajecznie kolorowych kreacjach stanęli na wysokości zadania i przygotowali wyjątkowy popis umiejętności aktorskich, muzycznych, tanecznych, zapewniając swoim bliskim niezapomniane wrażenia. Podczas ich oglądania nie zabrakło uśmiechów, wzruszeń, a może nawet któryś z widzów uronił łezkę.

Przedszkolaki przygotowały też piękne kolorowe kwiatuszki, które wręczyły tuż po występie swoim babciom i dziadkom. Po dziecięcych popisach głos zabrała pani dyrektor Katarzyna Krawczyk, która złożyła licznie przybyłym gościom piękne życzenia z okazji nadchodzącego święta. Po oficjalnej części spotkania przyszedł czas na poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz na niezliczone całusy i przytulańce od wnucząt, a także wesołą zabawę przy muzyce. Mamy nadzieję, że wspomnienia tych wspólnych, pięknych chwil pozostaną na długo w pamięci przedszkolaków oraz naszych wyjątkowych gości.

materiał: Przedszkole w ZS im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach
tekst, zdjęcia: Przedszkole w ZS im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama