Reklama

W Piszczacu powstanie modułowy posterunek Policji

Jeszcze w tym roku w Piszczacu ma powstać posterunek policji, który będzie się mieścił w budynku wykonanym techniką modułową. Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie podpisała umowę z wykonawcą w dniu 4 stycznia.

Umowę z firmą „UNIHOUSE” spółka akcyjna z siedzibą w Bielsku Podlaskim, która wykona roboty budowlane w formule „zaprojektuj-wybuduj”, podpisał w dniu 4 stycznia zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Lublinie Włodzimierz Pietroń.  Łączna wartość inwestycji wynosi prawie 4 mln złotych.

W pierwszej kolejności zostanie wykonana kompletna dokumentacja projektowo-kosztorysowa wraz z niezbędnymi uzgodnieniami. Następnie będą realizowane roboty budowlane polegające na montażu gotowych modułów 3D na placu budowy dla siedziby posterunku wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Planowana jest budowa z modułów 3D: budynku administracyjno-biurowego o powierzchni zabudowy około 148,5 m2  oraz budynku garażowo- gospodarczego z powierzchnią zabudowy 51,2 m2.

Termin zakończenia robót budowlanych to koniec 2023 roku.

Więcej informacji o powstaniu posterunku w Piszczacu i przekazaniu terenu pod budowę:
Piszczac: Komisariat policji. Już 7. na terenie bialskiego powiatu <<==>> LINK

 

materiał, tekst i zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama