Reklama

Kryminałki: Zdradziło go nerwowe zachowanie. W aucie miał narkotyki i kontrabandę

O posiadanie amfetaminy i papierosów bez akcyzy podejrzewany jest 30-letni mieszkaniec gminy Terespol. Jego nerwowe zachowanie zwróciło uwagę mundurowych. Ustalamy wszystkie okoliczności sprawy. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na ulicy Słonecznej w Kobylanach. W trakcie pełnionej służby policjanci komisariatu w Terespolu, w rejonie przejazdu kolejowego, zwrócili uwagę na młodego mężczyznę. Ten na widok mundurowych zaczął zachowywać się nerwowo i był pobudzony. Stał nieopodal osobowego volkswagena. Po wylegitymowaniu mężczyzny okazało się, że jest to 30-letni mieszkaniec gminy Terespol, który przyznał, że samochód jest jego własnością.

W trakcie prowadzonych czynności mundurowi zauważyli we wnętrzu auta papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Gdy przeszukali osobówkę okazało się, że poza kontrabandą w volkswagenie znajduje się również woreczek z białym proszkiem. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to amfetamina.

Nielegalna substancja jak też wyroby tytoniowe zostały zabezpieczone. Teraz ustalamy wszystkie okoliczności sprawy. O losie 30-latka zadecyduje sąd. Mężczyzna odpowiadał będzie zarówno za wykroczenie skarbowe jak też posiadanie narkotyków. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama