Reklama

Nabór na stanowisko referenta ds. inwestycji w Gminie Łomazy

Urząd Gminy Łomazy poinformował o naborze na wolne stanowisko referenta ds. inwestycji, zamówień publicznych i planowania przestrzennego. Osoby ubiegające się o pracę winny złożyć stosowne dokumenty do dnia 19 stycznia.

Wśród obowiązków, jakie będzie pełnił przyszły referent ds. inwestycji, zamówień publicznych i planowania przestrzennego, wymienione są m.in.: przygotowanie od strony formalno-prawnej inwestycji realizowanych przez gminę oraz prowadzenie nadzoru nad ich przebiegiem, organizowanie przetargów na wykonanie inwestycji, przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji postępowań z zakresu zamówień publicznych, przygotowywanie wniosków o dofinansowanie inwestycji, rozliczanie robót budowlanych zlecanych przez Wójta Gminy, prowadzenie spraw związanych z planem zagospodarowania przestrzennego i studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz realizowanie zadań remontowych obiektów będących w zarządzie gminy.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru i oczekiwań wobec kandydata i przyszłego pracownika znajdują się na stronie Urzędu Gminy Łomazy:
Nabór na stanowisko referenta <<==>> LINK

 

materiał: UG Łomazy
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama