Reklama

Reklama

Kryminałki: Zauważył poszukiwanego 21-latka na dworcu kolejowym

Bialski kryminalny w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego. Funkcjonariusz rozpoznał 21-latka na dworcu kolejowym. Młodzieniec, który był poszukiwany między innymi za kradzież z włamaniem, zupełnie nie spodziewał się „spotkania”. Próbował jeszcze uciec, by uniknąć odpowiedzialności. Teraz 21-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kolejne miesiące spędzi w więziennej celi.

Posłuchaj ważnego spotu:

Policjanci niejednokrotnie w czasie wolnym od służby podejmują interwencje wobec osób łamiących przepisy coraz osoby poszukiwane przez organy ścigania. O tym, że funkcjonariuszem jest się przez całą dobę dowiódł wczoraj bialski kryminalny.

Operacyjny Zespołu do Spraw Poszukiwań i identyfikacji Osób, będąc na terenie dworca kolejowego w Białej Podlaskiej, zwrócił uwagę na młodego mężczyznę. Rozpoznał, że jest to poszukiwany 21-letni mieszkaniec miasta. Reakcja policjanta była natychmiastowa. Powiadomił o całym zdarzeniu, prosząc o wsparcie funkcjonariuszy w służbie. Sam natomiast zatrzymał mężczyznę, który jeszcze starał się uniknąć odpowiedzialności próbując uciekać. Mężczyzna trafił do „policyjnego aresztu”.

21-latek, który poszukiwany był między innymi za przestępstwo kradzieży z włamaniem najbliższe miesiące spędzi w więziennej celi.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama