Reklama

Pożary!! W Rossoszu w pożarze zginęła jedna osoba. Dom palił się również na terenie gminy Międzyrzec Podlaski

W sylwestrowe popołudnie na terenie gminy Rossosz doszło do pożaru parterowego domu. W trakcie akcji gaśniczej ujawniono ciało, prawdopodobnie 68-letniego mieszkańca posesji. Tego dnia do pożaru domu doszło również na terenie gminy Międzyrzec Podlaski. W tym przypadku mieszkaniec posesji z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzeń, apelujemy też o zachowanie ostrożności podczas obchodzenia się z ogniem.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w minioną sobotę na terenie gminy Rossosz. Po godzinnie 12.00 służby zostały powiadomione o pożarze parterowego domu. W trakcie prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej, w jednym z pomieszczeń strażacy odnaleźli ciało – prawdopodobnie 68-letniego mieszkańca posesji. Po zakończeniu działań strażaków pracę na miejscu pożaru rozpoczęły służby śledcze. Policjanci wykonywali czynności procesowe pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Tego dnia otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie dotyczące pożaru. Doszło do niego około godziny 19.30 na terenie gminy Międzyrzec Podlaski. Z informacji przekazanych służbom wynikało, że we wnętrzu budynku znajduje się jedna osoba. Mężczyzna został ewakuowany przez strażaków. Okazało się, że jest to 60-letni właściciel posesji. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Teraz mundurowi wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzeń. Apelujemy też o zachowanie ostrożności podczas obchodzenia się z ogniem, ogrzewania mieszkania i stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama