Reklama

Szlachetna Paczka w Woskrzenicach Dużych (galeria)

Szkoła Podstawowa w Woskrzenicach Dużych po raz szósty wzięła udział w Ogólnopolskiej akcji „ Szlachetna Paczka”. Najważniejszą ideą projektu jest udzielenie pomocy osobom, które w ostatnim roku znalazły się w trudnej sytuacji materialnej i losowej.

Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunami panią Bożeną Lesiuk i panią Sylwią Koszołko dołączyło do akcji już po raz kolejny poprzez wybranie z bazy potrzebującej rodziny. Została zorganizowana zbiórka potrzebnych artykułów spożywczych, środków czystości, tekstyliów itp. Do zbiórki włączyli się uczniowie i przedszkolaki z rodzicami oraz dyrektor, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły. Dzięki tym wspaniałym ludziom dobrej woli i wielkiego serca udało się zorganizować zbiórkę darów dla potrzebującej rodziny.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego podczas „ Weekendu cudów”, który odbył się w dniach 9 – 11 grudnia 2022 r. dostarczyli do magazynu zebrane paczki. Najpiękniejsze i pełne wzruszeń chwile zaczynają się wtedy, kiedy wolontariusze dostarczają paczki do tysięcy domów w całej Polsce, by przekazać pomoc i nadzieję na lepsze jutro. Uśmiech i radość tych ludzi jest największym podziękowaniem dla wszystkich wolontariuszy i darczyńców.

materiał, tekst, zdjęcia: Sylwia Koszołko, SP Woskrzenice Duże
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama