Reklama

Choinki i upominki na akcję charytatywną w Komarnie już gotowe (film) (galeria)

W dniach 17-24 grudnia w siedzibie Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych w Komarnie będzie trwała akcja charytatywna, której celem jest sprzedaż choinek i jemioły i wsparcie leczenia dwóch chorych dziewczynek z gminy Konstantynów i Leśna Podlaska. W dniu poprzedzającym rozpoczęcie akcji trwały prace przygotowawcze, podczas których powstały upominki dla osób biorących udział w wydarzeniu. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja Radia Biper.

Uczestniczymy w pięknej akcji powtarzanej już po raz trzeci z rzędu związanej ze sprzedażą choinek, a dochody z tego tytułu są przeznaczone na rzecz dwóch niepełnosprawnych dziewczynek Leny i Hani. W tym roku padła inicjatywa, by każdego nabywcę choinki uhonorować takim skromnym, słodkim upominkiem w postaci jabłuszka, cukierków, życzeń świątecznych i noworocznych i oczywiście informacji, jak dodatkowo można wesprzeć te dwie miłe dziewczynki – wyjaśnia wójt Romuald Murawski, który ramię w ramię z pozostałymi organizatorami akcji charytatywnej pakował małe paczuszki. – Cieszę się, że taka inicjatywa powstała i bardzo mocno ją popieram.

Akcja prowadzona jest na rzecz:
1. Hani Sęk (10 lat) z gm. Leśna Podlaska
2. Leny Laszuk (4 lata) z gm. Konstantynów

Choinki i jemioły można nabyć w oddziale PZHGP w Komarnie w dniach:

17-23 grudnia w godz. 9:00-18:00
24 grudnia w godz. 8:00-12:00

Będziemy sprzedawali choinki codziennie, nawet w Wigilię. Powiedzieliśmy sobie z panem wójtem, że w tym roku idziemy na rekord i chcemy sprzedać 500 sztuk choinek. Są drzewka cięte, w doniczkach, świeżo wykopane, w tym jodła kaukaska, świerk pospolity. Jeśli zabraknie to dowieziemy – zapewnia Daniel Laszuk.

Sponsorem akcji sprzedaży choinek jest m.in. Sokarnia Podlaska. 

Więcej o akcji:
Komarno: Kup choinkę lub jemiołę i wesprzyj leczenie dzieci (zaproszenie) <<==>> LINK

 

materiał: Radio Biper Gmina Konstantynów
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama