Reklama

Świąteczne warsztaty w Leśnej Podlaskiej (film) (galeria)

W dniu 8 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Leśnej Podlaskiej odbyły się świąteczne warsztaty, podczas których dzieci wykonały dekoracje na świąteczny stół.

W warsztatach wzięli udział uczniowie klasy Va Szkoły Podstawowej w Leśnej Podlaskiej. – Jesteśmy otwarci na współpracę ze szkołą. Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci wykonają dekorację w postaci choinki ze stożka owiniętego sznurkiem. Do tego bombki, świerk i gwiazdki. Mam nadzieję, że każda ozdoba będzie wygląda przepięknie i będzie postawiona na świątecznym stole – mówiła w trakcie warsztatów dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Leśnej Podlaskiej Agnieszka Szmurło.

Warsztaty dla dzieci są bezpłatne i stanowią pewien cykl, podobne organizowane są na Wielkanoc oraz przy okazji innych dni świątecznych. 

Jak postrzegają ten wspólnie spędzony czas uczestnicy warsztatów? – Fajne są takie zajęcia, bo mogę rozwinąć swoje pasje, robić różne rzeczy. Po prostu to uwielbiam. Już kilka razy byłam w GOK-u, na przykład na zimowych i letnich feriach. Choinkę robię dla mojej rodziny, żeby postawić ją dla nastroju świątecznego we własnym domu – dzieli się z nami swoimi wrażeniami Julia Jóźwiak. – Zazwyczaj przychodzę do GOK-u na zajęcia muzyczne i plastycznie. Dziś choinkę robię dla rodziców – dodaje Eliza Sekuła. – Bardzo lubię warsztaty, podobają mi się, bo robimy różne rzeczy, skrzaty, choinki – wymienia Jula Kozioł.

 

materiał: Radio Biper Leśna Podlaska
galeria: Bartek Sawa Sawicki
film: Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama