Reklama

MotoMikołaje obdarowali podopiecznych domu dziecka w Maniach (film)

Już po raz siódmy motocykliści z Międzyrzeca Podlaskiego i jego okolic wzięli udział w akcji charytatywnej, której celem było mikołajkowe wsparcie dzieci i seniorów. MotoMikołaje zebrali różnorodne podarunki i udali się motoparadą do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Maniach oraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Łózkach.

Motocykliści tradycyjnie już spotkali się na placu Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim, gdzie wspólnie gromadzili różnorodne produkty, z których przygotowali mikołajkowe upominki. 

Po motoparadzie ulicami Międzyrzeca udali się do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Maniach oraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Łózkach. – Jak co roku bierzemy udział w akcji MotoMikołjki, a naszym celem jest pomoc dzieciom. Kolejny rok z kolei odwiedzamy również seniorów w Łózkach. Akcja jest coraz większa każdego roku, upominki zbieramy od kilku dni. Jest nas dużo, nie tylko motocyklistów, ale też użytkowników czterech kółek, choć w tym roku w akcji biorą udział tylko motocykliści, którzy mają wielkie serducha. W Maniach czekają już na nas dzieci, zarówno na motocykle jak i prezenty – przybliżyła nam szczegóły wydarzenia jedna z uczestniczek akcji MotoMikołaje, jego organizatorka Magdalena Makaruk „Ważka”.

materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
zdjęcie: Jacek Korolczuk, FB
film: Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama