Reklama

Po raz ósmy Mikołaje przebiegli alejki bialskiego parku (film) (galeria)

3 grudnia w Parku Radziwiłłów w Białej Podlaskiej już po raz ósmy wystartował Bieg Mikołajów, na który zaprosili: Koło Naukowe "Promocja Zdrowia" Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II oraz Klub Biegacza Biała Biega.

Bieg połączony był z akcją charytatywną, wpisowe to upominki dla dzieci w postaci słodyczy, materiałów papierniczych i zabawek, które zostały przekazane do świetlicy Zespołu Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej.

Na linii startu pojawiło się kilkadziesiąt osób w strojach mikołajowych, a jak widać z roku na rok impreza cieszy się coraz większym powodzeniem. Mikołajom towarzyszył prezydent Michał Litwiniuk.

Spotykamy się w parku Radziwiłła już po raz ósmy. Co roku wspieramy inna świetlicę, w ubiegłym roku była to „Dziupla” i „Promień” – wyjaśnia prezes Klubu Biegacza Biała Biega Aleksandra Hordejuk-Gryczka. – Bardzo dobrze być Mikołajem, bo każdy lubi robić prezenty. 

Cieszymy się, że kolejny raz o nas pamiętają, dla naszych dzieciaków to super niespodzianka – stwierdziła wicedyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej Renata Kazimierska.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
film: Mariusz Maksymiuk / Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama