Reklama

Nocny Maraton Horrorów: Masakra w święta do Multikina (zaproszenie)

9 grudnia straszy w Multikinach w całej Polsce. Zrób sobie i znajomym prezent na Święta – przyjdźcie na Nocny Maraton Horrorów: Masakra w święta do Multikina!

TERRIFIER 2. MASAKRA W ŚWIĘTA – przedpremierowo
Sensacja tegorocznego festiwalu kina grozy Splat! Film, który jest tak straszny, że nawet najtwardsi wyjadacze uciekają z seansów! Chcesz się przekonać, czy wytrzymasz spotkanie z krwiożerczym klaunem Artem i jego chorymi fantazjami? Przyjdź na nasz maraton i zobacz „Terrifier 2” jeszcze przed polską premierą.

OBŁĄKANA – przedpremierowo
Kobieta w ciąży i horror to połączenie, które udało się w „Dziecko Rosemary” – udaje się także w „Obłąkanej”. To historia oczekującej na przyjście dziecka Julie, która musi dużo odpoczywać i leżeć… ale przeszkadza jej w tym silne wrażenie, że jej dom jest nawiedzony. Na naszym maratonie przedremierowo przekonasz się, czy to duchy, demony, czy może zwykła psychoza.

NARODZINY ZŁA
Kiedy pilotka Królewskich Sił Powietrznych, porucznik Kate Sinclair, zostaje zestrzelona nad Afganistanem, postanawia schronić się przed wrogiem w opuszczonym bunkrze. Szybko okazuje się, że podziemia kryją w sobie mnóstwo przerażających tajemnic. Hodowane tam przez lata monstrum budzi się i wyrusza na łowy, by zgładzić każdego kto stanie mu na drodze.

EGZORCYZMY SIOSTRY ANN
Pierwsza filmowa kobieta-egzorcysta, tytułowa zakonnica Ann, zmierzy się nie tylko z nieczystym duchem, ale i nieprzychylnością Kościoła. To ten horror cieszył się największą popularnością wśród widzów w weekendzie halloweenowym. Przekonaj się, czemu, jeśli masz odwagę.

Maraton Horrorów: Masakra w święta 9 grudnia odbędzie się w wybranych kinach sieci Multikino.

 

materiał: Multikino Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama