Reklama

Bezpłatny dostęp do wirtualnej wypożyczalni książek Legimi w MBP Biała Podlaska

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej po raz kolejny uzyskała bezpłatny dostęp do wirtualnej wypożyczalni książek Legimi. Znajduje się tam ponad 160 tys. e-booków, audiobooków i synchrobooków, z których można korzystać na smartfonach, tabletach, komputerach czy też czytnikach ebooków.

Wszystkich, którzy są zainteresowani korzystaniem z aplikacji Legimi prosimy o kontakt telefoniczny: 83 341 60 12, bądź e-mailowy: [email protected] Kody wydawane będą wyłącznie czytelnikom zarejestrowanym w naszej bibliotece. Mamy do rozdania aż 160 kodów – zachęcają pracownicy MBP w Białej Podlaskiej.

Informujemy, że po zgłoszeniu chęci otrzymania kodu dostępu na podany przez czytelnika adres e-mail zostanie przesłany kod wraz z instrukcją logowania. Kod ważny jest przez 30 dni od momentu jego aktywacji. Po upływie tego czasu można zwrócić się do biblioteki o wydanie nowego kodu.

„Dofinansowanie ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Dofinansowanie dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.

 

materiał: MBP Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama