Reklama

Ratujemyzwierzaki.pl – bialska Fundacja Dom Belli walczy o 100.000 zł

Fundacja Dom Belli z Białej Podlaskiej, która zapewnia pomoc i schronienie chorym i samotnym kotom, bierze udział w konkursie Ratujemyzwierzaki.pl. Nagroda jest cenna, bo to aż 100.000 zł dotacji na wsparcie placówki! Liczy się każdy głos, który można oddać w formie symbolicznej nawet wpłaty do wirtualnej skarbonki. Pomóżmy razem istnieć Fundacji Dom Belli.

Fundacja Dom Belli to grupa osób, które niosą pomoc zwierzętom bezdomnym, skrzywdzonym, głównie kotom na wschodzie Polski, na terenie województwa lubelskiego. Na terenie, gdzie bardzo często sytuacja ich jest tragiczna. Nasza działalność opiera się na prowadzeniu domu tymczasowego (Domu Belli), który jest przystanią dla skrzywdzonych, chorych i niechcianych kotów. Średnio pod naszą opieką znajduje się około 60 zwierzaków. Leczymy je, otaczamy opieką, kastrujemy i szukamy najlepszych domów na świecie. Znajdujemy się w budynku, który pamięta jeszcze czasy naszych babć. Wygraną chcielibyśmy przeznaczyć na modernizację naszego kociego azylu, abyśmy mogli pozostań w nim jeszcze długie lata. Bardzo prosimy Was o pomoc. Każdy głos jest ważny, a wiem, że mieszkańcy Białej Podlaskiej i okolic wesprą koty na wschodzie. Razem możemy więcej! – czytamy na stronie konkursowej.

Aby wziąć udział w głosowaniu poprzez wpłatę należy wejść na stronę:
Pomóżmy istnieć Fundacji Dom Belli – ratujemyzwierzaki.pl <<==>> LINK

Ja wiem, że nie mamy zapewne żadnych szans w zderzeniu z najbardziej znanymi organizacjami prozwierzęcymi w naszym kraju, bo co tam jakiś dom kotów na dalekim wschodzie…Ale wierzę w nas. W Waszą wolę walki. W mieszkańców Białej Podlaskiej i okolic. Mogliśmy być rowerową stolicą Polski, to czy Biała Podlaska nie mogłaby wygrać w takim konkursie? A można otrzymać nawet 100 000zł! To tylko 1zł i chwila czasu. Bardzo Was proszę! – Wasza Pani od kotów

 

materiał: Fundacja Dom Belli, Ratujemyzwierzaki.pl
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama