Reklama

Spotkanie z okazji Dnia Seniora w Perkowicach (galeria)

W dniu 19 listopada do Perkowic przybyli seniorzy z gminy Biała Podlaska, którzy wspólnie świętowali Ogólnopolski Dzień Seniora.

W Perkowicach spotkali się tego dnia członkowie dwóch klubów seniora działających na terenie gminy. Jeden z nich obejmuje seniorów z całego terenu gminy, drugi natomiast skupia klubowiczów z obszarów zachodnich, takich jak Swory, Pojelce, Cełujki, Woroniec, Styrzyniec, Sławacinek i Sitnik, działających w ramach projektu „Aktywni Seniorzy z Gminy Biała Podlaska” – Zawsze wyglądacie pięknie, ale dziś naprawdę wyjątkowo – mówiła dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej Agnieszka Borodijuk. – Z okazji Dnia Seniora, który był niedawno [14 listopada – przyp. redakcji] życzę, byście zawsze byli tacy uśmiechnięci i żeby problemy was zawsze omijały.

Warto dodać, że seniorzy działają w ramach dwóch projektów, pierwszego – prowadzonego od listopada 2021 do maja 2023 r. przez GOSP Biała Podlaska oraz drugiego – wspomnianego wyżej „Aktywni Seniorzy”, który rozpoczął się w kwietniu br. i potrwa do końca grudnia 2022 r.

Uroczystość uświetnił swoim występem zespół „Kalina” z Perkowic. W trakcie imprezy trwała zbiórka w ramach akcji „Onko Mikołaj”, do którego wraz z instytucjami partnerskimi przystąpił GOK Biała Podlaska.

Więcej o akcji Onko Mikołaj:
OnkoMikołaj z GOK Biała Podlaska <<==>> LINK

 

materiał: Radio Biper Gmina Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama