Reklama

Reklama

Fundacja Kreacja Magia Rąk zaprasza do wspólnych działań opartych o kreatywny recykling i tradycje rękodzielnicze

Fundacja Kreacja Magia Rąk z Białej Podlaskiej to zespół, który postawił sobie za cel propagowanie postaw ekologicznych poprzez kreatywne łączenie recyklingu i tradycji rękodzielniczych. Wytwarza dekoracyjne ozdoby i przedmioty codziennego użytku, obecnie trwają już przygotowania do okresu świątecznego. Przedstawiciele fundacji przymierzają się do zakupu maszyny służącej do recyklingu plastiku, a mają jeszcze wiele ciekawych pomysłów, proszą więc o wsparcie w działaniach i zachęcają do udziału w zajęciach.

Posłuchaj ważnego spotu:

– Na okres bożonarodzeniowy zaplanowaliśmy wiele akcji, mających na celu rozpropagować misję fundacji: kreatywny recykling i tradycje rękodzielnicze – przybliżają plany ambitni działacze. – Naszym celem jest zebranie środków na zakup maszyny do recyklingu plastiku, a konkretniej – plastikowych nakrętek. Koszty transportu rosną, co sprawia, że zmniejsza się skala pomocy udzielanej dzięki zbieraniu nakrętek. Gdy uda nam się osiągnąć nasz cel i zakupić maszynę, koszty spadną, co znacząco wpłynie na możliwości rozwoju fundacji.

Tworzone przez nas ozdoby są jedynymi w swoim rodzaju owocami sztuki rękodzielniczej. Do tworzenia rozet używamy materiałów z recyklingu. Podkreśla to ekologiczny charakter działalności naszej fundacji. Chcemy, by nasze ozdoby kojarzyły się mieszkańcom naszego powiatu ze Świętami Bożego Narodzenia i pojawiały się na drzewkach w każdym domu.

Podobnie jak w latach poprzednich sprzedajemy swoje ozdoby drogą tradycyjną, w siedzibie fundacji i na licznych kiermaszach, organizowanych przez nas w siedzibach firm, urzędów i spółek w całym powiecie. W tym roku postawiliśmy także na sprzedaż internetową i współpracę z influencerami. Ponadto, chcąc rozpowszechnić ideę rękodzielnictwa i ekologii oraz wywołać na twarzach najmłodszych mieszkańców, obdarujemy naszymi ozdobami ponad 1400 przedszkolaków.

Mamy jeszcze ogrom pomysłów, które uda się zrealizować tylko dzięki wspólnemu działaniu. Zapraszamy do współpracy każdą osobę, która chce wspomóc nasze działania i przyczynić się do dzielenia się uśmiechem, dobrocią i troską o naszą lokalną społeczność. Każdy chętny może odwiedzić nas w siedzibie Fundacji, przy ul. Glinki 5, lub skontaktować się z nami za pomocą naszych mediów społecznościowych.

Więcej o działalności fundacji i możliwości wsparcia:
Fundacja Kreacja Magia Rąk w Białej Podlaskiej <<==>> LINK
oraz
Profil społecznościowy Fundacji Kreacja Magia Rąk <<==>> LINK

materiał, tekst i zdjęcia: Fundacja Kreacja Magia Rąk w Białej Podlaskiej
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama