Reklama

Reklama

Poczta kwiatowa to doskonały pomysł na wyrażenie własnych uczuć lub podziękowań

Poczta kwiatowa to doskonały pomysł na wyrażenie własnych uczuć lub podziękowań. Kwiatowa przesyłka to nie tylko piękny gest i alternatywa dla prezentu, ale też usługa, która zaoszczędzi czas i w sposób uroczysty dostarczy kwiaty do odbiorcy.

Posłuchaj ważnego spotu:

1. Kwiaty przesyłką — na jaką okoliczność?

2. Jak zrealizować zamówienie na pocztę kwiatową?

Często z braku czasu, zastanawiamy się co zrobić, gdy nie możemy dotrzeć na jakąś uroczystość. Jak zatem uczcić ważną dla nas datę? Wręczając kwiaty. Okazuje się, że istnieje cudowny sposób na doręczenie ulubionych kwiatów przez kuriera. Piękny bukiet dostarczony na prezent przez profesjonalnego kuriera z pewnością zrobi wrażenie na niejednej osobie.

1 Kwiaty przesyłką — na jaką okoliczność?

W ofercie kwiaty pocztą od euroflorist.pl znajdziemy różne bukiety mieszane. Można też na niej dokonać zamówienia koszyka z kwiatami, gdzie będą czekoladki. Kwiaty wysyłamy na imieniny, walentynki, przeprosiny, urodziny, Dzień Kobiet, Dzień Matki lub narodziny dziecka. Można zamówić kwiaty także na gratulacje, ślub, święto babci. Dobrym pomysłem jest doręczenie przesyłki w formie prezentu posiadającego mały bilecik, który będzie zawierał ważne słowa dla naszego odbiorcy, mianowicie od kogo lub z jakiej okazji jest podarunek.

Kwiaty kurierem czy osobiście? Wybór w przypadku kuriera jest znakomity, od ciętych, po różne kompozycje, wianki, kosze tak samo, jak w przypadku wręczania kwiatów osobiście. Oferta jest tak szeroka, że zadowoli każdego klienta. Kompozycje kwiatowe dostarczane są zawsze świeże i pachnące. W ofercie firmy są maskotki oraz kosze prezentowe, które tworzą idealną parę w połączeniu z kwiatkami.

2. Jak zrealizować zamówienie na pocztę kwiatową?

Kwiaciarnie internetowe oferują wręczenie kwiatów podczas naszej fizycznej nieobecności. Można wysłać kwiaty w dniu złożenia zamówienia przez internet. Kurier kwiatowy stara się zawsze, by dostawa kwiatów dostarczona była w miarę możliwości osobiście prosto pod wskazany adres. Wysyłka jest realizowana natychmiast, wystarczy wejść na stronę internetową i wybrać piękną kompozycję kwiatową, którą dostarczy kurier kwiatowy. Zamówienia można dokonać również w takiej sytuacji, kiedy bliska Ci osoba jest za granicą. Taka niespodzianka na pewno ucieszy niejednego obdarowanego, a Tobie pozwoli być w pełni spokojnym o dostawę kwiatów, którą sfinalizuje kwiaciarnia. Zamówienie to super pomysł również, gdy brakuje Ci czasu. Dzięki kwiaciarni internetowej za pośrednictwem kuriera dostarczysz kwiaty i nigdy o nich nie zapomnisz.


opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama