Reklama

Zalesie: Niebezpieczna kolizja na skrzyżowaniu dróg krajowych w Wólce Dobryńskiej

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło na skrzyżowaniu dróg krajowych w miejscowości Wólka Dobryńska. Kierujący ciężarówką 48-latek skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa osobówce. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 22-letni kierowca samochodu osobowego. Na szczęście jego obrażenia nie okazały się groźne.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 6.00 na skrzyżowaniu dróg krajowych DK-2 i DK-68 w miejscowości Wólka Dobryńska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kierujący ciężarowym Iveco, 48-letni obywatel Białorusi skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z samochodem osobowym marki Audi Osobówką kierował 22-letni mieszkaniec gminy Zalesie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierowca osobówki. Na szczęście obrażenia nie okazały się groźne i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Za popełnione wykroczenie 48-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 tysięcy złotych, a także 12 punktami karnymi.

Apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę, w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama