Reklama

Wystawa twórców ludowych i rzemiosła artystycznego gminy Łomazy (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 20 listopada 2022
, godz. 14:00
Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach zaprasza twórców ludowych i osoby zajmujące się rzemiosłem artystycznym do udziału w "Wystawie twórców ludowych i rzemiosła artystycznego gminy Łomazy", która odbędzie się 20 listopada o godz. 14:00. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 listopada.

_________________________

Oferta skierowana jest do artystów, rękodzielników, którzy chcieliby zaprezentować swoje wyroby, a także do mieszkańców gminy Łomazy i całego regionu, którzy chcą zapoznać się z twórczością lokalnych artystów. Celem wystawy jest zaprezentowanie i upowszechnianie lokalnej twórczości artystycznej, popularyzowanie różnorodnych form rękodzieła i sztuki ludowej i zainspirowanie mieszkańców gminy Łomazy i nie tylko do odkrywania i rozwijania nowych, rękodzielniczych pasji.

Jeśli rękodzieło nie jest Ci obce, jesteś artystą ludowym, zajmujesz się rzemiosłem artystycznym…to czekamy na Ciebie! Właśnie to wydarzenie da możliwość zaprezentowania swojej twórczości, a także wykreuje przestrzeń do podzielenia się swoją pasją z innymi – zachęcają organizatorzy wystawy.

Zgłoszenia przyjmowane są w GOK w Łomazach do dnia 7 listopada pod numerem telefonu 83 341 70 13.

Wystawa będzie prezentacją rękodzieła i rzemiosła artystycznego – malarstwa, rzeźby, koronkarstwa, haftu, biżuterii itp.

 

materiał: GOK Łomazy
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama