Reklama

Reklama

Spektakl „Kraina Śpiochów” w Bialskim Centrum Kultury (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 6 grudnia 2022
, godz. 17:00
Bialskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców Białej Podlaskiej wraz z pociechami, którzy chcą spotkać św. Mikołaja i obejrzeć wyjątkowy spektakl. 6 grudnia o godz. 17:00 aktorzy z Teatru ES wystawią familijną, bożonarodzeniową bajkę pt. Kraina Śpiochów. 

Posłuchaj ważnego spotu:

Wstęp 25 zł/os. Bilety można kupić poprzez stronę internetową (https://biletyna.pl/event/view/id/279957 ), bądź osobiście w Bialskim Centrum Kultury, ul. Warszawska 11.

Opis spektaklu.

Niejeden rodzic zgodzi się z nami, że o koszmarach sennych należy rozmawiać i szukać antidotum na męczącą wszystkich bezsenność dziecka. Toteż i kochający król, władca Krainy Śpiochów, dowiedziawszy się, że jego córka spać nie może, wyrusza w drogę, aby zaradzić temu nieszczęściu. Wszak bezsenność zagraża zdrowiu i urodzie, a i Święty Mikołaj daje prezenty tylko tym dzieciom, które grzecznie śpią… Króla Śpiocha czeka wiele przygód i wiele osobliwych postaci przyjdzie mu poznać na szlaku swej wędrówki. Jest zabawa, jest nauka, są emocje – czyli to wszystko, co w teatrze najważniejsze.

Źródło / plakat: Bialskie Centrum Kultury

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama