Reklama

Uczniowie ze Sławatycz odwiedzili słoneczną Grecję (film)

W ramach programu Erasmus+ uczniowie Zespołu Szkół w Sławatyczach odwiedzili Grecję, gdzie mieli okazję poznać nowych kolegów i w rozmowach z nimi szlifować język angielski, a przy okazji zwiedzić piękne zakątki śródziemnomorskiego państwa.

W czternastodniowym pobycie nad Morzem Egejskim wzięły udział 23 osoby, w tym czterech opiekunów. W ramach programu Erasmus+ poznawali kulturę i gospodarkę grecką, szlifowali język angielski, uczyli się również języka greckiego. Uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez miejscową szkołą, rozegrali mecz Polska-Grecja w piłkę nożną, w którym sławatycka delegacja zwyciężyła 8:1.

Po trzydziestu dwóch godzinach jazdy dotarliśmy szczęśliwie do celu. Jesteśmy wszyscy szczęśliwi, zadowoleni. To pierwszy wyjazd tego typu, ale nie ostatni. Zamierzamy pojechać jeszcze w tym roku szkolnym, być może na wiosnę, jeśli uda nam się wygrać projekt. Jeśli nie to w przyszłym roku szkolnym – przybliża plany dyrektor Zespołu Szkół w Sławatyczach Mariusz Oleszczuk.

Uczniowie wrócili zadowoleni, opaleni i z bagażem pozytywnych wspomnień. – Zawsze chciałam pojechać do Grecji. Nie spodziewałam się wielu rzeczy, ale bardzo mi się tam podobało. Mega fajne przeżycia. Zintegrowałam się bardzo z dużą ilością osób ze szkoły, poznałam więcej osób, także z innych szkół. Bardzo fajne wspomnienia i na pewno zapamiętam ten wyjazd na długo – relacjonuje Ula, jedna z uczestniczek.

Relacja filmowa na profilu społecznościowym Radia Biper:
Uczniowie ze Sławatycz odwiedzili słoneczną Grecję <<==>> LINK

 

materiał: Radio Biper Gmina Sławatycze
zdjęcie: ZS w Sławatyczach
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama