Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Powitanie jesieni u Kubusia Puchatka (film) (galeria)

6 października w Przedszkolu Niepublicznym im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej przedszkolaki powitały tegoroczną jesień podczas integracyjnego pikniku rodzinnego. 

Posłuchaj ważnego spotu:

 

– Wracamy do naszego starego kalendarza uroczystości i festynów rodzinnych. Gromadzimy się wspólnie celebrując okolicznościowe wydarzenie, zacieśniając więzi, dążąc do lepszej współpracy oraz bawiąc się z radością – mówi Beata Rychlik, dyrektor Przedszkola Niepublicznego im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej.

Na placu przedszkolnym dzieci wraz z rodzicami mogli sprawdzić się w różnych przygotowanych konkurencjach artystycznych i sportowych. Tego dnia otwarta była również okolicznościowa „kawiarenka pod chmurką”, gdzie można było oddać się degustacji pysznych ciast przygotowanych przez rodziców. Jeżeli ktoś nie przepadał za słodkim, mógł skosztować m.in. pysznej zupy dyniowej oraz pasztetu warzywnego. Program festynu dopełniły atrakcje muzyczne i występy dzieci. 

Dodatkowo zamieszczamy poniżej małą galerię zdjęć z „powitania jesieni”  w filii przedszkola przy ul. Łomaskiej, które odbyło się dzień później.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama