Reklama

Łomazy: Spotkanie z Grzegorzem Czerwickim (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 20 października 2022
, godz. 14:00
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Młodzieżowa Rada Gminy Łomazy zaprasza na spotkanie autorskie z Grzegorzem Czerwickim, autorem książki "Nie jesteś skazany", w której opowiada o swoich nałogach, więzieniu i o drodze jaką przebył, aby wrócić na wolność i założyć rodzinę. Spotkanie odbędzie się 20 października o godz. 14:00 w Zespole Placówek Oświatowych w Łomazach.

Grzegorz Czerwicki 12 lat spędził w więzieniu, teraz spotyka się z innymi, by dawać świadectwo. Od lat odwiedza szkoły, domy dziecka i więzienia, gdzie spotyka się z młodzieżą i osadzonymi, by opowiedzieć im własną historię.

Nie jesteś skazany” to opowieść o człowieku, który spędził 12 lat za kratami. Stracił siostrę. Zapomniała o nim matka. Gdy był na dnie, w celi poznał Przyjaciela, dzięki któremu jego życie się odmieniło. Dziś, już po kilku latach spędzonych na wolności, opisuje swoją drogę wychodzenia z ciemności do światła, pokazując, że gdy postawisz wszystko na jedną kartę, możesz dokonać rzeczy po ludzku niemożliwych! (lubimyczytac.pl)

 

materiał: UG Łomazy
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama