Reklama

Kryminałki: Ukrywał się na terenie Trójmiasta

Wczoraj bialscy kryminalni zatrzymali 50-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie Gdyni. By uniknąć odpowiedzialności często zmieniał miejsce zamieszkania na terenie Trójmiasta. Zaskoczony widokiem policjantów 50-latek trafił już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Wczoraj bialscy kryminalni zatrzymali 50-letniego bialczanina. Mężczyzna od maja br. był poszukiwany listem gończym. Dodatkowo wydano trzy zarządzenia o jego przymusowym doprowadzeniu. Mężczyzna poszukiwany był między innymi za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, niestosowanie się do wyroku sądu czy kradzież.

By uniknąć kary wymierzonej przez sąd, mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie Trójmiasta. Często zmieniał też miejsce zamieszkania i pracę. Tym bardziej nie spodziewał się „wizyty” funkcjonariuszy.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób bialskiej komendy krok po kroku ustalili miejsce, gdzie obecnie przebywa. Mężczyzna został zatrzymany w jednym z hosteli na terenie Gdyni. W działaniach bialskich kryminalnych aktywnie wspierali policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. 50-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama