Reklama

Pan Nikt w Białej Podlaskiej – spotkanie autorskie (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 15 października 2022
, godz. 17:00
15 października o godz. 17:00 w Sali Cichy Kącik przy ulicy Celników Polskich 3 w Białej Podlaskiej odbędzie się spotkanie z analitykiem, publicystą, pisarzem, poetą Tomaszem Gryguciem (Pan Nikt), autorem książek o aktualnej sytuacji Polski i Europy.

Po spotkaniu będzie możliwość nabycia książek autora. Wśród nich: „Uczta”, „AION Szkice końca czasów”, „Popioły”,  „Czarne”, „Smoleńsk”, „Kraina U. Ziemia bez narodu dla narodu bez ziemi”.

W książce „Kraina U. Ziemia bez narodu dla narodu bez ziemi” Pan Nikt pokazuje, że to, co rozpoczęło się 24 lutego 2022 za naszą wschodnią granicą stanowi jedynie część o wiele większej całości. Rozpoczęła się właśnie faza kształtowania nowego porządku światowego. Według autora zakończyć może się ona w dwojaki sposób – nowym układem supermocarstw lub konfliktem zbrojnym na skalę globalną – innymi słowy III wojną światową… (tekst. Wydawnictwo 3DOM)

 

materiał: Paweł Sudewicz
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Są 4 komentarze do tego artykułu.

  1. Panie Miszka, bolszewicy już tu są, od dawna – przyszli razem z USA, UE i gender, to tzw. bolszewia obyczajowa. Sodoma i Gomora to ich główny towar eksportowy – jak to powiedział jeden pan… Wybór ciężki – być ruską onucą, albo jankeską pieluchą na odchody… Ja tam wolę być ubogi, niż przecwelony :)))

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama