Reklama

Dzień Kropki w Ortelu Książęcym (galeria)

19 września w Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Ortelu Książęcym Drugim obchodzono Międzynarodowy Dzień Kropki. 

Cała społeczność szkolna aktywnie włączyła się w przygotowania pod opieką wychowawców i pod nadzorem organizatora zabawy pani Natalii. W tym dniu uczniowie mieli „kropkowe” stroje, a pracownie klasowe ozdobione były „kropkowymi” dekoracjami. Każda klasa przygotowała „Klasowe drzewo talentów” oraz quizy i zabawy „kropkowe”. Wszystkim ten dzień przyniósł wiele radości.

Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka, dzięki mądrej nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent, inspirując tysiące nauczycieli do działania i celebrowania Dnia Kropki.

Tekst / zdjęcia: Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Ortelu Książęcym Drugim 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama