Reklama

Dzień Przedszkolaka w Woskrzenicach Dużych (galeria)

Przedszkolaki mają swoje święto ustanowione przez sejm. To Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, obchodzonego 20 września. W tym roku do święta włączyły się także Biedroneczki z Przedszkola w Woskrzenicach Dużych.

Jednym z najistotniejszych powodów, dla którego uchwalono to święto jest popularyzacja edukacji przedszkolnej w naszym społeczeństwie. Odgrywa ona bardzo ważną rolę w życiu kilkuletniego człowieka. To przedszkole kształtuje jego dojrzałość emocjonalną, umiejętność funkcjonowania w grupie i samodzielność. 

Przedszkolaki z Woskrzenic Dużych wzięły udział w ogólnopolskiej akcji ,,Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką”, pod patronatem Bliżej Przedszkola. Dzieci zaśpiewały piosenkę ,,Dziecięce marzenia”, wykonały również grupowy plakat, co świetnie zintegrowało grupę. Przedszkolaki spędziły czas na zabawach muzyczno – ruchowych i konkurencjach sportowych. Zabawy z chustą animacyjną, balonami to, to co dzieci uwielbiają. Dodatkowo każde dziecko otrzymało dyplom  „Super Przedszkolaka”. Zakończeniem dnia był seans filmowy, na którym nie mogło zabraknąć popcornu.

Tekst: Marta Panasiuk
Zdjęcia: Katarzyna Zalewska

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama