Reklama

Powiatowe Biegi uliczne w Terespolu – komunikat organizatorów (film)

Komunikat Organizacyjny XXX Powiatowych Biegów Ulicznych Terespol, dnia. 20 września 2022r.

Pełny opis wydarzenia znajdziecie w materiale: Terespol: XXX Powiatowe Biegi Uliczne im. Wincentego Kozłowskiego (film) (galeria) <<==>> LINK

Igrzyska Dzieci:

Dziewczęta Klasa I – II:

1.Weronika Jabłońska – Łomazy – 10pkt
2.Oliwia Świątkowska – Sławatycze – 9pkt
3.Zofia Naumiuk – Janów Podl. – 8pkt
4.Hanna Olczak – Kalicka – Janów Podl. – 7pkt
5.Julia Cichowska – Łomazy – 6pkt
6.Alicja Król – Janów Podl. – 5pkt
7.Emilia Czuchan – Janów Podl – 4pkt
8.Marcelina Witecka – Janów Podl – 3pkt
9.Julia Zalewska – Janów Podl – 2pkt
10.Natalia Szatałowicz – Łomazy – 1pkt
11.Natalia Korolczuk – Janów Podl
12.Lena Okseniuk – Janów Podl
13.Toisilia Sonich – nr 3 Międzyrzec Podl
14.Alicja Krzymowska – nr Międzyrzec Podl
15.Marta Kuflonowska – Łomazy

Chłpocy Klasa I – II:

1.Adrian Chruściel – nr3 Międzyrzec Podl. – 10pkt
2.Dawid Pisaruk – Janów Podl. – 9pkt
3.Gabriel Czernij – Sławatycze – 8pkt
4.Filip Żuk – Zalesie – 7pkt
5.Jan Łukijaniuk – Janów Podl. – 6pkt
6.Mikołaj Rzymowski – Zalesie – 5pkt
7.Aleksander Wawryniuk – Janów Podl – 4pkt
8.Karol Jakoniuk – Janów – 3pkt
9.Jan Żuk – Janów – 2pkt
10.Kacper Ślązak – ??????
11.Piotr Kruk – Janów Podl
12.Artiom Oszmian – nr 3 Międzyrzec Podl
13.Jan Wawryniuk – Janów Podl
14.Igor Udzioł – Terespol
15.Jakub Śledź – nr 3 Międzyrzec Podl
16.Antoni Słonecki – nr 3 Międzyrzec Podl
17.Franciszek Goławski – nr 3 Międzyrzec Podl
18.Gabriel Jarząbkowski – Janów Podl
19.Antoni Szewczuk – Janów Podl
20.Piotr Łukasik – Małaszewicze
21.Szymon Mirończuk – Zalesie
22.Aleksander Centkowski – Janów Podl

Dziewczęta Klasa III – IV:

1.Nikola Zasiuk – Terespol – 10pkt
2.Julia Łukianiuk – Janów Podl. – 9pkt
3.Anastazja Wołosowicz – Łomazy – 8pkt
4.Karolina Mikołajuk – Terespol – 7pkt
5.Pola Pocztarska – nr 3 Międzyrzec Podl. – 6pkt
6.Roksana Prochera – nr 3 Międzyrzec Podl. – 5pkt
7.Ania Gogacz – Neple – 4pkt
8.Maja Marczuk – Piszczac – 3pkt
9.Kaja Gomenowicz – Łomazy – 2pkt
10.Joanna Lipińska – Piszczac 1pkt
11.Hanna Tur – Piszczac
12.Susanna Kuźnicka – Piszczac
13.Julia Bołba nr 3 Międzyrzec Podl
14.Michalina Włodarczyk – nr 3 Międzyrzec Podl
15.Natalia Czuchan – Janów Podl
16.Amelia Centkowska – Janów Podl
17.Lena Wnukowicz – nr 3 Międzyrzec Podl
18.Oksana Burdach – Piszczac
19.Kinga Marczak – Dobryń D.
20.Wiktoria Tymoszuk – nr 3 Międzyrzec Podl
21.Nikola Szwercow – Wólka Dobryńska
22.Paulina Kamińska – Terespol
23.Gabriela Stefaniuk – nr 3 Międzyrzec Podl
24.Julia Bobicka – nr 3 Międzyrzec Podl
25.Oliwia Cep ¬- nr 3 Międzyrzec Podl
26.Iga Czopińska – nr3 Międzyrzec Podl
27.Julia Pietrosiuk – nr 3 Mimędzyrzec Podl
28.Marta Domańska – nr 3 Międzyrzec Podl
29.Amelia Kurkowska – Terespol
30.Zuzanna Maroszczuk Terespol
31.Marta Idzikowska – nr 3 Międzyrzec Podl
32.Maria Sawicka – Sławatycze
33.Julia Jaszczyk – Terespol
34.Anita Zygmunt – Terespol

Chłopcy Klasa III – IV:

1.Adrian Ostapowicz – Łomazy – 10pkt
2.Filip Marczuk – Janów Podl. – 9pkt
3.Filip Charczuk – nr3 Międzyrzec Podl. – 8pkt
4.Andrzej Telaczyński – Łomazy – 7pkt
5.Krzysztof Brela – Terespol – 6pkt
6.Jakub Korszeń – Łomazy – 5pkt
7.Jakub Niedzielski – Rokitno – 4pkt
8.Michał Bartczak – Janów Podl – 3pkt
9.Bartosz Sawczuk – Kobylany – 2pkt
10.Michał Danieluk – Zalesie – 1pkt
11.Krystian Kuzawski – Zalesie
12.Patryk Czuchan – Janów
13.Bartosz Chimicz – Piszczac
14.Mikołaj Tymon – Terespol
15.Mikołaj Pietraszuk – Terespol
16.Kacper Kuśmierczyk – Małaszewicze
17.Dawid Bilicz – Janów Podl
18.Dominik Stupak – Sławatycze
19.Mateusz Szymanowski – Terespol
20.Bartłomiej Niemijski – Rokitno
21.Maciej Przyłucki – Łomazy
22.Michał Maksymowicz – Łomazy
23.Marcel Gryciuk – Janów Podl
24.Filip Łukianuk – Janów Podl
25.Patryk Kopystyński – Piszczac
26.Błażej Kukawski – Piszczac
27.Kacper Kolenda – Piszczac
28.Wojciech Derlukiewicz – Łomazy
29.Krzysztof Kwiatkowski – Terespol
30.Piotr Szutko – Piszczac
31.Mateusz Marciniak – Piszczac
32.Adrian Lesiuk – nr 3 Międzyrzec Podl
33.Dominik Szymon – nr 3 Międzyrzec Podl
34.Konrad Krymski – Zalesie
35.Dawid Bożedojek – nr 3 Międzyrzec Pod
36.Hubert Lisiecki – Zalesie
37.Jukub Gdula – Piszczac
38.Jakub Sebastianiuk – Terespol
39.Kamil Sacharuk – Terespol
40.Aleksander Siliwoniuk – Piszczac
41.Szymon Bielecki – Zalesie
42.Franciszek Ratajczyk – Wólka Dobryńska
43.Bartek Hausman – ????
44.Filip Pacyna – Kobylany
45.Mikołaj Kowalczyk – Rokitno
46.Błażej Jędrzejewski – Neple
47.Szymon Mielniczuk – Rokitno
48.Igor Marczuk – Rokitno
49.Piotr Koleśnicki – nr 3 Międzyrzec Podl
50.Michał Jakuszko – Terespol
51.Wiktor Najman – Terespol
52.Michał Chomicki – ZPO1 Międzyrzec Podl
53.Jakub Kozak – ZPO1 Międzyrzec Podl
54.Marcel Ciok – ZPO 1 Międzyrzec Podl
55.Dawid Krasuski – ZPO 1 Międzyrzec Podl
56.Jakub Androsiuk – Terespol
57.Mikołaj Sakowicz – nr 3 Międzyrzec Podl
58.Karol Wawryszewicz – Terespol

Dziewczęta Klasa V:
1.Aniela Chiluk – Terespol – 10pkt
2.Milena Pikuła – Piszczac – 9pkt
3.Milena Szustowicz – Sławatycze – 8pkt
4.Martyna Makarewicz – Janów Podl. – 7pkt
5.Karolina Sacewicz – Piszczac – 6pkt
6.Karolina Zalewska – Janów Podl. – 5pkt
7.Zofia Korzuchowska – Piszczac – 4pkt
8.Lena Rusek – Łomazy – 3pkt
9.Anna Nestoruk – nr 3 Międzyrzec Podl – 2pkt
10.Lilianna Hordejuk – Łomazy – 1pkt
11.Maja Sebastianiuk – Terespol
12.Julia Bilicz – Janów Podl
13.Michalina Dziem – Rokitno
14.Aleksandra Ksiniewicz – Janów Podl
15.Lena Murawska – Łomazy
16.Blanka Sekuła – Leśna
17.Kinga Zaśkiewicz – Leśna
18.Antonina Szyszko – nr 3 Międzyrzec Podl
19.Aniela Marciniuk – nr 3 Międzyrzec Podl
20.Joanna Wendziuk – nr 3 Międzyrzec

Chłopcy Klasa V:

1.Kacper Świątkowski – Sławatycze – 10pkt
2.Julian Mikulski – Leśna Podl. – 9pkt
3.Damian Niedzielski – Rokitno – 8pkt
4.Franciszek Kondratiuk – Piszczac – 7pkt
5.Filip Jańczuk – Janów Podlaski – 6pkt
6.Maksymilian Kuźnicki – Terespol – 5pkt
7.Dawid Romaniuk – Terespol – 4pkt
8.Szymon Józwuk – Sławatycze – 3pkt
9.Jakub Filipiuk – Leśna Podl – 2pkt
10.Michał Tokarski – Łomazy – 1pkt
11.Szymon Marczewski – Terespol
12.Eryk Steć – Terespol
13.Marcel Przybylski – Janów Podl
14.Bartosz Naumiuk – Małaszewicze
15.Jan Hawryluk – Leśna Podl
16.Jakub Wawryszewicz – Terespol
17.Hubert Hubczuk – Piszczac
18.Antoni Pietruczuk – Piszczac
19.Wojciech Biernacki – Piszczac
20.Szymon Kredens – Piszczac
21.Gabriel Sacewicz – Wólka Dobryńska
22.Bartek Byszuk – Terespol
23.Gabryś Walczewski – Rokitno
24.Patryk Gregoruk – Terespol
25.Piotr Jakubowicz – nr 3 Międzyrzec Podl
26.Igor Kwieciński – Terespol
27.Marcel Brusiński – Terespol
28.Bartosz Stefaniuk – nr 3 Międzyrzec Podl
29.Mikołaj Buczyło – Terespol

Dziewczęta Klasa VI:

1.Lena Machnowska – Terespol – 10pkt
2.Magdalena Chustecka – Wisznice – 9pkt
3.Amelia Krzyżanowska – Wisznice – 8pkt
4.Maja Zagajska – Sławatycze – 7pkt
5.Sucharzewska Lena – Kobylany – 6pkt
6.Izabela Łaska – Łomazy – 5pkt
7.Aleksandra Szaniawska – ZPO1 Międzyrzec Podl – 3pkt
8.Alicja Brodawska – nr 3 Międzyrzec Podl – 2pkt
9.Julia Mikołajczuk – Rokitno – 1pkt
10.Emilia Łukaszuk – Rokitno
11.Oliwia Knapiuk – Łomazy
12.Maja Mamruk – Janów Podl
13.Zuzanna Andrzejuk – Terespol

Chłopcy Klasa VI:

1.Adrian Żmińczuk – Kobylany – 10pkt
2.Jakub Machnowski – Terespol – 9pkt
3.Szymon Trzaskalski – Terespol – 8pkt
4.Maksymilian Wysokiński – nr 3 Międzyrzec Podl. – 7pkt
5.Igor Romaniuk – Janów Podl. – 6pkt
6.Jakub Szeląg – Terespol – 5pkt
7.Mateusz Laszewski – Małaszewicze – 4pkt
8.Nikodem Jakubiuk – Łomazy – 3pkt
9.Krzysztof Gołębiowski – Terespol – 2pkt
10.Miłosz Stefaniuk – ZPO 1 Międzyrzec POdl – 1pkt
11.Adrian Juchimiuk – Janów Podl
12.Szymon Lewczuk – Neple
13.Jan Bogucki – ZPO 1 Międzyrzec Podl
14.Jakub Siłuszyk – nr 3 Międzyrzec Podl
15.Adrian Szaniawski – ZPO 1 Międzyrzec Podl
16.Marcel Pietruszka – Łomazy
17.Krystian Mazurek – nr 3 Międzyrzec Podl
18.Gabriel Łosicki – nr 3 Międzyrzec Podl
19.Franek Jankowski – Terespol
20.Krystian Jakubiuk – Rokitno
21.Wojciech Gnatowicz – Piszczac
22.Piotr Mielniczuk – Rokitno
23.Krzysztof Chomicki – ZPO 1 Międzyrzec Podl
24.Oskar Pietruczuk – Terespol
25.Kamil Kołodziej – nr 3 Międzyrzec Podl
26.Witold Modzalewski – ZPO 1 Międzyrzec Podl
27.Szymon Semeniuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl
28.Marcel Parafiniuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl
29.Miłosz Cep – ZPO 1 Międzyrzec Podl

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Dziewczęta Klas VII – VIII:

1.Laura Andrzejewicz – Sławatycze – 10pkt
2.Weronika Olichwiruk – Piszczac – 9pkt
3.Lena Gdula – Piszczac – 8pkt
4.Blanka Najdyhor – Piszczac – 7pkt
5.Amelia Czuchan – Janów Podl. – 6pkt
6.Justyna Kaczanowicz – Piszczac – 5pkt
7.Patrycja Markowska – Terespol – 4pkt
8.Marcelina Daniluk – Wólka Dobryńska – 3pkt
9.Julia Witkowicz – Terespol – 2pkt
10.Karolina Tymoszuk – nr 3 Międzyrzec Podl – 1pkt
11.Milena Myć – Rokitno
12.Natalia Myć – Rokitno
13.Weronika Tabulska – Terespol
14.Nikola Maksymiuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl
15.Małgorzata Zahor – Rokitno
16.Nina Nowicka – Rokitno
17.Wiktoria Panasiuk – Janów
18.Oliwia Gadacsi – nr 3 Międzyrzec
19.Nadia Waszczuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl
20.Samanta Ochais – Neple
21.Zuzia Samociuk – Leśna Podl
22.Klaudia Lisowska – Rokitno
23.Nina Bobrych – nr 3 Międzyrzec Podl
24.Paulina Pikuła – Piszczac
25.Julia Hawryluk – ZPO 1 Międzyrzec Pod
26.Wiktoria Charewicz – Zalesie
27.Natalia Jędrzejewicz – ZPO 1 Międzyrzec Podl
28.Patrycja Radomska – ZPO 1 Międzyrzec Podl
29.Zuzanna Parafiniuk – nr 3 Międzyrzec Podl
30.Hanna Czublun – Rokitno
31.Aleksandra Tur – Rokitno

Chłopcy Klasa VII – VIII:

1.Michał Różnowicz – Wisznice – 10pkt
2.Łukasz Pawluczuk – Neple – 9pkt
3.Danijl Koralov – nr 3 Międzyrzec Podl – 8pkt
4.Mikołaj Urbańczuk – Janów Podl. – 7pkt
5.Eryk Kolenda – Piszczac – 6pkt
6.Daniel Szczygieł – Terespol – 5pkt
7.Mikołaj Abramowski – Janów Podl – 4pkt
8.Mateusz Hryciuk – Janów Podl – 3pkt
9.Paweł Stempniewski – Małaszewicze – 2pkt
10. Radosław Tomczuk – Wisznice – 1pkt
11.Oliwer Sobiczewski ZPO 1 Międzyrzec Podl
12.Kacper Hryciuk – Janów Podl
13.Ksawery Iwaniuk – Wisznice
14.Dominik Węgiełek – Piszczac
15.Adam Kapczuk – Wisznice
16.Szymon Dziem – Rokitno
17.Mateusz Michalak – Piszczac
18.Kamil Pykało – Zalesie
19.Sylwester Tur – Rokitno
20.Paweł Zygmunt – Terespol
21.Bartosz Trochimiak – ZPO 1 Międzyrzec Podl
22.Andrii Kovalchuk – Rokitno
23.Jacek Kulicki – Janów Podl
24.Patryk Wojtiuk – Piszczac
25.Sebastian Górski – Janów Podl
26.Hubert Kuchio – Wólka Dobryńska
27.Bartosz Michalak – Piszczac
28.Maciej Parzyszek – Terespol
29.Rafał Kościuczyk – Łomazy
30.Denis Denyshchenko – ZPO 1 Międzyrzec Podl
31.Jakub Pietruk – ZPO 1 Międzyrzec Podl
32.Michał Biernacki – ZPO 1 Międzyrzec Podl
33.Maksymilian Jaszczuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl
34.Bartłomiej Pawluk – ZPO 1 Międzyrzec Podl
35.Patryk Hura – Rokitno
36.Ireneusz Szymczuk – Rokitno
37.Tomasz Szymański – ZPO 1 Międzyrzec Podl
38.Wiktor Statkiweicz – ZPO 1 Międzyrzec Podl
39.Wojciech Jakimiak – Terespol
40.Szymon Szymczyk – Rokitno
41.Jarosław Gałach – ZPO 1 Międzyrzec Podl
42.Mikołaj Bożyk – Rokitno
43.Paweł Hubczuk – Piszczac
44.Mikołaj Adamczyk – Zalesie
45.Gabriel Gogacz – Neple
46.Jakub Semeniuk – ZPO 1 Międzyrzec Podl

Licealiada:

Dziewczęta:

1.Dominika Kołodziej – ZS Małaszewicze – 10pkt
2.Karolina Kurzępa – ZS Małaszewicze – 9pkt
3.Kinga Bogusz – ZS Małaszewicze – 8pkt
4.Oliwia Tymon – ALO Terespol – 7pk
5.Amelia Wiśniewska – ZS Janów Podl – 6pk
6.Amelia Adruszkiewicz – ZS Janów Podl – 5pkt
7.Joanna Jankowska – ZS Małaszewicze – 4pk
8.Dominika Mróz – ZS Małaszewicze – 3pkt
9.Maria Michalczuk – ALO Terespol – 2pkt
10.Sylwia Mantur – ZS Janów Podl – 1pkt
11.Izabela Jeleszuk – Janów Podl
12.Zuzanna Mateuszuk – ZS Janów Podl
13.Anna Zając – ZS Janów Podl
14.Marta Hornowska – ZS Janów Podl
15.Marcelina Caban – ZS Małaszewicze
16.Aleksandra Żukowska – ALO Terespol
17.Oliwia Żurawska – ZS Janów Podl
18.Alina Saliy – ZS Janów Podl.

Chłopcy Klasa I:

1.Jakub Jureczek – ZS Janów Podl – 10pkt
2.Jakub Zasiuk – ALO Terespol – 9pkt
3.Kacper Wawryszewicz – ZS Małaszewicze – 8pkt
4.Kacper Czuchan – ZS Janów Podl. – 7pkt
5.Brajan Jarząbkowski – ZS Janów odl. – 6pkt
6.Jan Pietraszuk – ALO Terespol – 5pkt
7.Marek Maciuk – ALO Terespol – 4pkt
8.Hubert Marczak – ZS Małaszewicze – 3pkt

Chłopcy Klasa II i wyżej:

1.Dawid Waśkiewicz – ZS Janów Podl – 10pkt
2.Filip Kurasiński – ZS Małaszewicze – 9pkt
3.Kacper Machnowski – ALO Terespol – 8pkt
4.Szymon Kowaluk – ZS Małaszewicze – 7pkt
5.Mikołaj Siudyła – ZS Janów Podl -– 6pkt
6.Dominik Kozaczuk – ZS Janów Podl – 5pkt
7.Szymański Oskar – ZS Janów Podl – 4pkt
8.Dąbrowski Mikołaj – ZS Janów Podl – 3pkt
9.Krystian Czuchraj – ZS Małaszewicze – 2pkt
10.Oskar Hoduń – ZS Janów Podl – 1pkt
11.Mateusz Pastuszuk – ALO Terespol
12.Maciej Raszplewicz – ALO Terespol
13.Celiński Mateusz – ZS Janów Podl
14.Przemek Grabiec – ALO Terespol
15.Kacper Zalech – ZS Małaszewicze

Punktacja Drużynowa:

Uwaga! Bardzo ważne!

Szkołom, które nie wpłaciły składki członkowskiej nie zostaną naliczone punkty do współzawodnictwa sportowego!!!

Igrzyska Dzieci:

1.SP Janów Podlaski – 91pkt
2.SP nr 1 Terespol – 76pkt
3.SP Łomazy – 62pkt
4.SP Sławatycze – 45pkt
5.SP nr 3 Międzyrzec Podlaski – 40pkt
6.SP Piszczac – 30pkt
7.SP Kobylany – 18pkt
8.SP Wisznice – 17pkt
9.SP Zalesie, SP Rokitno – 13pkt
10.SP Leśna Podlaska – 11pkt
11.SP Neple, ZPO 1 Międzyrzec Podlaski, SP Małaszewicze – 4pkt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

1.SP Piszczac – 35pkt
2.SP Janów Podlaski – 14pkt
3.SP nr 1 Terespol, SP Wisznice – 11pkt
4.SP Sławatycze – 10pkt
5.SP nr 3 Międzyrzec Podlaski, SP Neple – 9pkt
6.SP Janów Podlaski – 6pkt
7.SP Wólka Dobryńska – 3pkt
8.SP Małaszewicze – 2pkt

Licealiada:

1.ZS Janów Podlaski – 64pkt
1.ZS Małaszewicze – 63pkt
2.ALO Terespol – 35 pkt

materiał: Bialski Szkolny Związek Sportowy
tekst i zdjęcia: Stanisław Polaczuk Bialski Szkolny Związek Sportowy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama