Reklama

Kryminałki: Wypadek w Międzyrzecu Podlaskim. Zderzenie trzech aut

Biała Podlaska: Kradzież plecaka z portfelem, dokumentami i pieniędzmi. // Biała Podlaska: 21 latek za kierownicą pomimo wydanego zakazu. // Zalesie: 44 latek za kierownicą pomimo wydanego zakazu. // Biała Podlaska: Uszkodzony samochód. Wandal rzucił w auto cegłą. // Żabce: Włamanie i kradzież. // Biała Podlaska: Oszustwo internetowe poprzez serwis ogłoszeniowy w trakcie kupna-sprzedaży minikoparki. // Międzyrzec Podlaski: Wypadek na ul. 3 Maja. Kierowca jednego z samochodów nie dostosował odległości od poprzedzającego pojazdu. W efekcie nastąpiło zderzenie trzech aut.

17.09.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, dokonał przywłaszczenia pozostawionego w altance przy targowisku plecaka z zawartością portfela i dokumentów oraz pieniędzy na szkodę mieszkańca Sandomierza. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.09.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska 
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali 21-latka (zam. Biała Podlaska), który kierował samochodem osobowym m-ki BMW, pomimo wydanej przez Prezydenta Miasta decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.09.2022r. ZALESIE, ul. Warszawska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali 44-letniego mieszkańca gm. Myślibórz, który nie zastosował się do orzeczonego wyrokiem Sądu Rejonowego zakazu prowadzenia i kierował samochodem dostawczym marki Peugeot w ruchu lądowym. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

17.09.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Na parkingu przy bloku, sprawca prawdopodobnie rzucając cegłą uszkodził samochód osobowy marki Seat powodując uszkodzenie elementów karoserii na szkodę mieszkańca miasta.

04.08.2022r. ŻABCE, 
Nieznany sprawca dokonał włamania do nieużytkowanego lokalu usługowego w ten sposób, że dokonał wybicia dwóch szyb dostał się do jego wnętrza skąd dokonał kradzieży wyposażenia na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

14.09.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
N/n sprawca posługujący się za mieszkańca Słupska za pośrednictwem internetowego serwisu ogłoszeniowego doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi podczas transakcji kupna/sprzedaży Minikoparki. Pokrzywdzony wpłacił zaliczkę na wskazany rachunek bankowy, po czym pojechał po odbiór maszyny, ale pod podanym adresem w Słupsku nie było zarezerwowanej minikoparki. Pokrzywdzony do dnia dzisiejszego nie otrzymał zwrotu wpłaconych pieniędzy, brak kontaktu ze sprzedającym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.09.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. 3 Maja
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 16.09.202 roku około godziny 15.30 w Międzyrzecu Podlaskim, na ulicy 3 Maja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Opel 25-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego w wynika niezachowanie odpowiedniej odległości od poprzedzającego go pojazdu najechał na tył samochodu marki Citroen kierowanego przez 59-letnią mieszkankę Międzyrzeca Podlaskiego, który następnie uderzył w samochód osobowy marki Toyota kierowany przez 32-letnią mieszkankę gminy Łomazy. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca toyotą. W chwili zdarzenia kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama